All the Light We Cannot See a podobné seriály

 • El silencio (Jako hrob)

  El silencio (Jako hrob)

  Sergio, který před šesti lety zavraždil svoje rodiče, od té doby neřekl ani slovo. Mladá psychiatrička se teď za každou cenu snaží vyšetřit, co se tehdy stalo.

  Premiéra: 2023
 • Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Jednoho dne nalezne Bobby Jones na pobřeží umírajícího muže, jehož poslední slova jsou: „Proč nepožádali Evanse?“ To Bobbymu nedá, a tak se pokusí přijít na to, proč umírající muž řekl zrovna tato slova.

  Premiéra: 2022
 • DROP

  DROP

  DROP je o vašich přátelích Vladovi, Markovi, Anie a Artëmovi. Není o žádném lyceu v centru města, ale o obyčejné škole bez nějakých parádiček. Příběhy jsou založené na skutečných událostech, bez pozlátka, patosu a dlouhých rozprav. Je to příběh o krutosti a jejích následcích.

  Premiéra: 2021
 • Modern Love: Tokyo (Moderní láska v Tokiu)

  Modern Love: Tokyo (Moderní láska v Tokiu)

  Japonská adaptace Modern Love, která nás zavede za romantickými příběhy do Tokia a ukáže nám různé typy lásky, jako je například téměř zapomenutá láska, lásky mezi syny a matkami či láska, která překračuje hranice.

  Premiéra: 2022
 • Sisi

  Sisi

  Příběh seriálu se zaměřuje na rakouskou císařovnu Alžbětu II., která je lépe známá jako Sisi. Epizody se na ni zaměřují detailně a z odlišného úhlu pohledu, aby byl její život řádně prozkoumán. Pozornost je věnována především její proměně z bavorské princezny na rakouskou císařovnu.

  Premiéra: 2021
 • You Are Wanted

  You Are Wanted

  Data Likase Frankeho byla hacknuta a následně byl obviněn z účasti na ekoterorismu. Lukas se snaží dokázat, že je nevinný. Všichni kolem něj mu přestávají věřit. Jak se Lukas snaží zjistit, kdo stojí za útoky, tak narazí na další oběť, Lenu Arandtovou, společně se pak snaží situaci vyřešit.

  Premiéra: 2017
 • City on Fire (Město v plamenech)

  City on Fire (Město v plamenech)

  Poté co byla studentka Newyorské univerzity Samantha Yeungová postřelena 4. července 2003 v Central Parku, vyšetřování jejího případu odhaluje zásadní spojitost na sérii podivných požárů po celém městě, hudební scénu a zámožnou rodinu z předměstí, která je obtěžkána mnoha tajemstvími. Založeno na stejnojmenné knize od Gartha Riska Hallberga.

  Premiéra: 2023
 • Survive

  Survive

  Janeino letadlo havaruje v zasněžených horách. Přežije pouze ona a Paul. Společně se musí dostat z letadla a z divočiny.

  Premiéra: 2020
 • Light the Night (Rozsvítit noc)

  Light the Night (Rozsvítit noc)

  Japonské ženy z vykřičené čtvrti Taiwanu osmdesátých let řeší žárlivost, rozchody, lásku i přátelství.

  Premiéra: 2021
 • Fellow Travelers (Souputníci)

  Fellow Travelers (Souputníci)

  Milostný příběh a politický thriller ve formě minisérie, která pojednává o nestálé romanci dvou velmi odlišných mužů, jež se seznámili ve stínech Washingtonu v McCarthyho éře. Během čtyř dekád na sebe tito dva muži několikrát narazí a musejí čelit nejen překážkám ve světě, ale i těm uvnitř sebe samých. Založeno na románu Thomase Mallona.

  Premiéra: 2023
 • Julestorm (Veselé vánice)

  Julestorm (Veselé vánice)

  Lidi přijíždějí na letiště v Oslu. Někteří vítají své blízké, někteří letí domů za svými rodinami a někteří chtějí odletět, aby nemuseli slavit Vánoce. Ale když se počasí zblázní, cestující i zaměstnanci letiště jsou odsouzení strávit posledních pár hodin před Vánocemi společně.

  Premiéra: 2022
 • V karavanu po Maďarsku

  V karavanu po Maďarsku

  Herečka Vica Kerekes prozkoumává místa, na kterých prožila své dětství. Skrze cestovatelský dokument odhaluje historické památky, které jsou k nalezené v Maďarsku, společně s nádhernou přírodou.

  Premiéra: 2023
 • The Moodys

  The Moodys

  The Moodys sleduje spletenou, ale mírně dysfunkční pětičlennou rodinu, která se sjíždí do Chicaga, aby společně prožili dokonalé svátky.

  Premiéra: 2019
 • A Town Called Malice

  A Town Called Malice

  Seriál nás přivádí do raných 80. let do plážových klubů a pod palmy v Costa del Sol. Sledujeme v něm zločineckou rodinu Lordových, drobné zlodějíčky z jižního Londýna, kteří uniknou do Španělska, aby těžili z náhlého bohatství a uprchli pozornosti policie, která vyšetřuje vysoce sledovanou vraždu.

  Premiéra: 2023
 • Triad Princess (Princezna Triád)

  Triad Princess (Princezna Triád)

  Dcera mocného šéfa mafie se začne vydávat za členku ochranky, aby se tajně dostala na koncert. Tímto činem změní nejenom svůj život, ale i život jedné televizní hvězdy.

  Premiéra: 2019
 • Erkenci Kuş (Zasněná láska)

  Erkenci Kuş (Zasněná láska)

  Sanem Aydın zjistí, že ji její rodiče chtějí provdat za jejího nápadníka, a tak se osamostatní a najde si práci. I když to rodinu vůbec nepotěší, Sanem netuší, že právě nová etapa jejího života ji zavede k její pravé lásce.

  Premiéra: 2018
 • Todas las veces que nos enamoramos (Zamilovávání)

  Todas las veces que nos enamoramos (Zamilovávání)

  Irene a Julio tvoří dvojici, která se rozchází a dává dohromady od doby, kdy se poznali. Je jen otázkou, jak jejich vztah nakonec dopadne.

  Premiéra: 2023
 • Cars Toons (Autogrotesky)

  Cars Toons (Autogrotesky)

  Seriál rozšiřuje úspěšnou filmovou sérii Auta, ve kterém jsou představeny různé krátké příběhy. V první sérii s podtitulem Burákovy povídačky je jejich vypravěčem Burák, který vypráví své historky. Druhá série Povídačky z Kardanové lhoty se zase zaměřuje na příběhy obyvatel Kardanové lhoty.

  Premiéra: 2008
 • Černé vdovy

  Černé vdovy

  Renata, Johana a Veronika jsou nejenom kamarádky, ale zároveň sdílejí velmi podobné manžele. Ani jeden z nich není ke své manželce zcela vlídný, jeden tu svou bije, druhý se chová jako gangster a třetí je tajně gay. Když si těchto šest lidí jednoho dne vyjede k jezeru na Moravě a všichni muži zemřou na člunu, ani jednu ženu jejich smrt nepřekvapí.

  Premiéra: 2019
 • Binbir Gece (Tisíc a jedna noc)

  Binbir Gece (Tisíc a jedna noc)

  Šeherezáda má těžce nemocného syna, jehož léčba stojí velké peníze. Majitel společnosti, ve které pracuje, jí rád půjčí potřebné peníze, a to za to, když s ním stráví jednu noc.

  Premiéra: 2006

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů