FBI: International a podobné seriály

 • Quantum Leap

  Quantum Leap

  Doktor Sam Beckett je cestovatel v čase, který nikdy neví, do kterého těla se dostane. Jednou je vrah mafie, pak zase testovací pilot, nebo profesionální bo­xer.

  Premiéra: 1989
 • La piovra (Chobotnice)

  La piovra (Chobotnice)

  Corrado Cattani bojuje proti italské mafii, která je známá pod jménem Chobotnice. I když mu tento boj ničí celý život a rodinu, tak detektiv se nezdává a bojuje zarputile dál.

  Premiéra: 1984
 • 1-800-Missing (Pohřešovaní)

  1-800-Missing (Pohřešovaní)

  Agentka FBI, Nicole Scott, pátrá po pohřešovaných lidech. S její prací jí začne pomáhat mladá dívka Jess Mastriani, která sní o pohřešovaných lidech. Díky tomu tyto dvě ženy utvoří skvělý tým.

  Premiéra: 2003
 • DROP

  DROP

  DROP je o vašich přátelích Vladovi, Markovi, Anie a Artëmovi. Není o žádném lyceu v centru města, ale o obyčejné škole bez nějakých parádiček. Příběhy jsou založené na skutečných událostech, bez pozlátka, patosu a dlouhých rozprav. Je to příběh o krutosti a jejích následcích.

  Premiéra: 2021
 • Elba vs Block

  Elba vs Block

  Idris Elba a Ken Block se navzájem vyzývají v různých automobilových závodech.

  Premiéra: 2020
 • Cypher

  Cypher

  Elitnímu hackerovi FBI se podaří získat seznam plánovaných terčů. Rozhodne se, že jednotlivým vraždám zabrání, kvůli čemuž se sám stane terčem.

  Premiéra: 2020
 • Destination Fear

  Destination Fear

  Dakota Laden průzkumník paranormálních jevů vezme svou sestru Chelsea a nejlepšího přítele Tannera a cestují po celé zemi. Noci tráví na těch nejděsivějších místech, aby prozkoumali hranice lidského strachu.

  Premiéra: 2019
 • Why Are You Like This (Proč jsi taková)

  Why Are You Like This (Proč jsi taková)

  Miu, Penny a Austin mají svůj vlastní moderní morální kodex. Jejich život v Melbourne provází párty, zábava, randění.

  Premiéra: 2021
 • Den som dræber - Fanget af mørket

  Den som dræber - Fanget af mørket

  Sedmnáctiletá Julie je již půlroku nezvěstná. Policejní vyšetřovatel Jan se zoufale snaží případ vyřešit, aby jeho matce mohl dát odpověď, co se jí stalo. Jan najde pozůstatky dívky podobného věku a najednou je unesena další dívka. Jan a Louise se dostává pod tlak, aby vyřešili případ, než bude pozdě.

  Premiéra: 2019
 • Meiberger - Im Kopf des Täters (Expert na zločin)

  Meiberger - Im Kopf des Täters (Expert na zločin)

  Thomas Meiberger se živí prací soudního forenzního psychologa, kromě toho se však podílí i na vyšetřování místních zločinů. V lidské psychice se vyzná, a proto se často objevuje na scéně ve chvíli, kdy nelze dohledat žádné další důkazy. Práci mu zkomplikuje spolupráce s detektivem Nepomukem Wallnerem, který aktuálně žije s jeho bývalou manželkou.

  Premiéra: 2018
 • Braqueurs (Zpátky v gangu)

  Braqueurs (Zpátky v gangu)

  Zkušený zloděj Mehdi chce chránit svou rodinu před mocným narkobaronem, proto se společně s jeho týmem lupičů zapojí do násilné války.

  Premiéra: 2021
 • Law & Order: UK

  Law & Order: UK

  Britská verze úspěšného amerického kriminálního seriál Law & Order sleduje postupy policejních vyšetřovatelů a soudců, jakožto dvou významných skupin podílejících se na vymáhání zákona Velké Británie.

  Premiéra: 2009
 • Scooby and Scrappy-Doo (Scooby-Doo a Scrappy-Doo)

  Scooby and Scrappy-Doo (Scooby-Doo a Scrappy-Doo)

  Parta mladých detektivů vedená Scoobym a Shaggym se opět vrhá do nových dobrodružství. Tentokrát jim však s případy pomáhá Scoobyho synovec Scrappy Doo.

  Premiéra: 1979
 • S.O.Z. Soldados o Zombies

  S.O.Z. Soldados o Zombies

  Charismatický a nepředvídatelný drogový baron Alonso Marroquin uprchne z mexického vězení a ukryje se na místě uprostřed pouště. Za hranicemi na americké vojenské základně však v té době selže jeden experiment, kvůli kterému se členové mexické police pronásledující Marroquina nakazí a promění se v zombíky se speciálními schopnostmi. Americká armáda a mexičtí zombíci se následně střetnou u Marroquinovy skrýše.

  Premiéra: 2021
 • Jaguar (Krycí jméno: Jaguár)

  Jaguar (Krycí jméno: Jaguár)

  V šedesátých letech minulého století se Španělsko stalo útočištěm nacistů. Isabel Garrido je na stopě Bachmannovi, jenž je považován za nejnebezpečnějšího muže v Evropě. Ta přijde na to, že její úkol sdílí i skupina agentů, jejichž krycí jméno je Jaguar.

  Premiéra: 2021
 • Ohnivý kuře

  Ohnivý kuře

  Seriál z gastronomického prostředí, kde se dva kuchaři snaží otevřít restauraci.

  Premiéra: 2018
 • Mystery Road

  Mystery Road

  Detektiv Jay Swan vyšetřuje záhadné zmizení dvou lidí. Společně s Emmou James objeví dávnou nespravedlnost, která může ovlivnit strukturu celé místní komunity.

  Premiéra: 2018
 • Vera (Zločiny z vřesovišť)

  Vera (Zločiny z vřesovišť)

  V okolí Newcastlu působí detektivka Vera Stanhope a její zástupce Joe Ashworth, kteří společně řeší případy ve svém okolí jako naprostí profesionálové.

  Premiéra: 2011
 • The Murders

  The Murders

  Kate Jameson hledá ve své práci vykoupení, poté co její kolega je díky její nedbalosti zabit. Dostává k sobě Mikea Huntleyho, se kterým se snaží vyřešit případ sériového vraha.

  Premiéra: 2019
 • Rellik

  Rellik

  Kriminální thriller vyprávěný naopak. Nejprve zjastíme, co stojí za sérií vražd a následně se Gabriel Markham snaží dopadnout vraha.

  Premiéra: 2017

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů