Significant Mother (To je tvoje máma?)
85/100 - 33×

Significant Mother(To je tvoje máma?)

Mladý vlastník restaurace Nate se vrátí domů z obchodní cesty. Místo vřelého přivítání se ale dočká skoro infarktového šoku. Jeho matka Lydia totiž začala chodit s Nateovým nejlepším kamarádem Jimmym. A Nateův otec Harrison chce najednou ještě víc svou bývalou ženu získat zpátky.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 20 minut
žánr
Komedie, Romantický

Nate Marlowe

Nate Marlowe

Hlavní hrdina Significant Mother a milovaný syn, kterého po návratu ze služební cesty čeká nemilé překvapení.

Sezóny 1
2015 -

Nate se vrací domů ze služební cesty, pracuje totiž jako úspěšný restauratér, ale místo vřelého přivítání ho čeká pořádný šok. Najde svého nejlepšího kamaráda Jimmyho, jak spí s jeho rozvedenou matkou Lydiou. Toto zjištění mu celkově změní pohled na jeho matku, ale přestože se mu to nelíbí, nakonec se s tím smíří.

Nate je vedoucí své vlastní restaurace, kde pracuje i jeho nejlepší kamarádka Sam. Jimmy ho neustále popichuje, že se mu líbí, ale Nate si to odmítá připustit hlavně z důvodu, že Sam už s někým chodí. I přesto tajně doufá, že jednou bude moct být se Sam a je rád za každou chvilku s ní.

Nateův život je ještě komplikovanější díky jeho otci Harrisonovi. Ten chce Lydii získat zpět a chce k tomu využít právě Natea, o kterého se nikdy moc nezajímal. Celá situace dostane Natea do sporu mezi jeho rodinou a prvním vážným vztahem Jimmyho. Nate nemá ani potuchy co dalšího ho ještě čeká…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama