Sons of Anarchy (Zákon gangu)
95/100 - 153×

Sons of Anarchy(Zákon gangu)

Život, problémy a neshody jednoho amerického motorkářského gangu obchodujícího nejen se zbraněmi. Velí mu Clay (Ron Perlman) a dvojkou je jeho nevlastní syn Jax, který není přesvědčen, že gang jde tím správným směrem.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FX | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

Pilot spin-offu Zákonu gangu získává zelenou

Pilot spin-offu Zákonu gangu získává zelenou

Není to tak dávno, co jsme vás informovali, že stanice FX přemýšlí o spin-offu jednoho ze svých nejúspěšnějších seriálů, a vypadá to, že se seriálu nejspíš dočkáme.

9 0
1.12.2016

I když jde o osvědčenou značku, tak FX na to jde s rozvahou a objednává pouze pilotní epizodu seriálu Mayans MC. Samotné natáčení by mělo začít v březnu.

Seriál by měl navázat na závěr seriálu Sons of Anarchy a měl by se odehrávat po událostech, kterými sedmá řada skončila. Hlavním charakterem bude Ez Reyes, který je členem gangu Mayans. Ti se i čas od času objevovali v samotné předloze seriálu. Bližší informace k seriálové novince zatím nejsou k dispozici.

Má podle vás tenhle spin-off šanci na úspěch?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama