Star Wars: Young Jedi Adventures
53/100 - 3×

Star Wars: Young Jedi Adventures

Chyběl vám seriál ze světa Star Wars pro ty nejmenší? Máte ho mít. Společně s mistrem Yodou se vydáme do období Vrcholné Republiky, kdy je mistr zodpovědný za jednu určitou skupinku ratolestí. Ta společně zažívá svůj výcvik a doufá, že se jednou stanou plnohodnotnými je­dii.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 12 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Fantasy

Nové příběhy mladých Jediů se budou odvolávat na slavný Holiday Special s Bobou Fettem

Nové příběhy mladých Jediů se budou odvolávat na slavný Holiday Special s Bobou Fettem

Máte rádi The Star Wars Holiday Special? Pokud ano, patříte asi mezi jedny z mála, neboť je obecně tento výtvor považován za to nejhorší, co kdy ve Star Wars vzniklo. A právě jeden díl se bude v mnohém odkazovat právě na tento projekt. Co přesně to tedy bude?

0 3
23.8.2023

Máme za sebou druhou várku epizod první řady. A teď už víme, kdy se dočkáme té třetí. 8. listopadu bude radostný den nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Na Disney+ budou ke zhlédnutí zbrusu nové epizody, navíc už nyní je potvrzeno, že dalších dílů (zřejmě tedy další várky v rámci první série) se dočkáme i v průběhu roku 2024.

(Nové příběhy mladých Jediů se budou odvolávat na slavný Holiday Special s Bobou Fettem. Foto: Disney+)

Stanice Disney+ tedy zvolila poměrně netradiční formát, kdy jedna řada bude rozsekána na několik etap. Je tak klidně možné, že celá řada se bude vysílat celý rok, neboť první várka dorazila v průběhu května letošního roku. A ve třetí várce se dočkáme speciální epizody, která bude odkazovat na noční můru většiny fanoušků – Star Wars Holiday Special.

Během tohoto speciálu nám byl představen fiktivní svátek Life Day, kdy Han Solo a Chewbacca se vydali na planetu Kashyyyk, aby jeden z těchto nejdůležitějších svátků řádně oslavili. Nyní něco podobného čeká mladé Jedie, kteří se pokusí zjistit více o tradicích Wookieů. Seriálu rozhodně přejeme jen to nejlepší a snad (nejen) tento díl bude lépe diváky přijat než celý Star Wars Holiday Special.

Dali jste už seriálu šanci, nebo máte v plánu se na něj podívat?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů