Strike Back (Protiúder)
93/100 - 91×

Strike Back(Protiúder)

Nová protiteroristická organizace Sekce 20& posílá své tajné agenty na nebezpečná místa, aby zabránili teroristům ve jejich akcích.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | Sky One, CineMax | 46 minut
žánr
Akční, Drama, Válečný

O seriálu

O seriálu

Nová protiteroristická organizace Sekce 20& posílá své tajné agenty na nebezpečná místa, aby zabránili teroristům ve jejich akcích.

2 0
1.7.2012

S terorismem se společnost potýká neustále. Všechny státy se snaží zabránit útokům a vytvářejí různé protiteroristické jednotky a skupiny, které mají za úkol hrozby eliminovat a násilným akcím předejít. Britská MI6 sestavila z nejlepších odborníků a vojáků zvláštní skupinu s názvem Sekce 20, která má k dispozici nejmodernější vybavení a ty nejodvážnější a nejprofesionálnější agenty. Jejich doménou jsou zahraniční mise, které se zdají být beznadějné.

John Porter se k Sekci 20 dostane díky vojenské akci v Iráku, která nedopadla moc dobře a při které přišlo o život několik jeho přátel. Je to zkušený a oddaný voják a udělá vše, aby zadaný úkol splnil. Během první série se s ním můžete podívat do Iráku, Zimbabwe a Afgánistánu.

Práce agentů v terénu je velice nebezpečná a i Sekce 20 o některé ze svých lidí během plnění úkolů přijde. Teroristé ale plánují další akce a MI6 nemůže dopustit, aby se v ohrožení ocitli nevinní lidé. Nová, trochu nesourodá dvojice, která se vydává řešit další nebezpečné operace, má však úžasné výsledky. Bývalý člen Delta Force, Damien Scott a britský důstojník, Michael Stonebridge sice nejsou vzorem poslušných vojáků, ale díky jejich zkušenostem a pohotovým reakcím může slavit Sekce 20 další úspěchy.

Seriál je inspirován novelami Chrise Ryana, bývalého příslušníka britských Zvláštních jednotek.

Zdroj: Sky One, CineMax

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů