Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S29E08: Wrinkle In The Plan

S29E08: Wrinkle In The Plan

Drápy jsou venku, když dva rodiče chrání své děti v horké směně.

sk
12.11.2014
9 510 000
43 minut

Také trosečníci sklízí výhody Taco Baru poté, co exilovali jeden ze svých.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

„Who do you think they`re gonna give a million dollars to – two Broadway guys, or a fireman?“ Kokot. Kdyby Jeremy řekl „Budou lidi hlasovat pro dva teplouše, nebo radši pro hasiče od rodiny?“, vyvolal by takovou vlnu nevole, že by toho byl plnej internet. Ale tohle se moc neřeší, že. Aspoň že je pryč, kretén. Doufám, že se ta poznámka aspoň objeví po finále v diskuzi.

13.11.2014 | 18:29:50

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama