Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S30E15: Survivor: Worlds Apart Reunion

S30E15: Survivor: Worlds Apart Reunion

Vítěz je odhalen, když se setkají trosečníci, aby diskutovali o sezóně.

sk
20.5.2015
7 210 000
33 minut

Později odhalí Jeff Probst výsledky fanouškovského hlasování pro 20 hráčů, kteří budou soutěžit v podzimním vydání 2015.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mv1998

Poslední reuniony stojí za nic, to jo, ale tenhle se teda povedl. :) Výjimečně mi ani nevadí, že se nedostalo na všechny.. Přece jenom kvůli 31 bylo stejně málo času. To co jsme ale viděli stálo fakt za to! Jeff tomu fakt kraloval a to jak zpražil Dana a Rodneyho, budu vzpomínat ještě dlouho :D

21.5.2015 | 17:51:29
SaDiablo

Poslední reuniony nejsou nic moc. Myslím, že kdyby bylo víc času a měli na to jako na normální epizodu, bylo by to lepší. Třeba Rodneyho reakci na svoje vlastní poznámky v prvních epizodách bych fakt ráda viděla, stejně jako reakci jeho matky a rodiny Shirin (a taky by mě zajímalo, kde splašila ten milion ve 25, ať mám inspiraci :D).

21.5.2015 | 17:36:49

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama