Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S32E03: The Circle of Life

S32E03: The Circle of Life

Poprvé se mohou dvě modly imunity spojit, aby se staly jedním super idolem, který lze použít po přečtení hlasů.

sk
2.3.2016
43 minut

Také jeden trosečník dostane lstivý, aby získal idol, a další trosečník na nepřátelském kmeni může mít na hlavě odměnu, pokud nemohou najít idol.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aprok

Jak čuměl spařenej Barack :D :D

5.3.2016 | 19:25:24
Mouchal

Ikdyz mi zpocatku byl/a sympatický/á jsem rád, že vypadl/a. Sakra, jak po 31 seriich muže někdo jít na kmenovku pořád takhle kurevsky namyšlenej? Prostě nepochopím a zatím tři kmenovky, kdy si to vždycky ten dotyčný podělal právě tam. Jinak paráda! :)

5.3.2016 | 15:41:04
SaDiablo

Hej houu… (y) Tahle série se mi začíná dost líbit. Za mě Caleb a Tai, jenže Obama to určitě přežije do sloučení, kde si vytvoří novou alianci… TC 5*

3.3.2016 | 13:29:44

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama