Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S33E14: Reunion

S33E14: Reunion

Vítěz je vyhlášen jako setkání trosečníků, aby diskutovali o sezóně.

sk
14.12.2016
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JK

Taky je pro mě vítěz David ;) i Ken nebyl špatnej :)

20.12.2016 | 21:50:24
SaDiablo

KONEČNĚ po dlouhé době reunion, který stál za to a připomínal ty staré. David je pro mě vítěz téhle celé řady (na kterou jen tak nezapomenu). Z těch tří to byl jasně Adam, i když mi na konci přišlo, že jeho hra byla dost podceněná, i když to dopadlo, jak to dopadlo (nicméně jsem doufala, že to o své mámě na poslední TC neodhalí).

15.12.2016 | 13:30:02

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama