Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S34E02: Survivor Jackpot

S34E02: Survivor Jackpot

Pozůstalí upustí své buffy za kmeny a hra začíná od nuly pro jednu skupinu trosečníků.

sk
15.3.2017
42 minut

Také jeden trosečník opouští své kmeny uvízlé v oceánu, aby mohl ve svém táboře hledat imunní modlu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lazaxter

Bylo mi nějak jedno, kdo půjde. Caleb jim bude chybět v soutěžích. Osobně bych nechal 2 kmeny až do sloučení. Než si člověk uvědomí kdo je kde, tak je zase všechno jinak.

Máš pravdu, proto jsem doufal, že půjde ona a ne Tony. Sice je to blázen a nevydržel by do sloučení, ale je dost sranda sledovat jeho hru (vykopat si díru na odposlouchávání :D ). Být JTým, tak ji dam nůž do ruky, ať si je teda sama „kvín“ zabije. Na druhou stranu je dobré tam někoho nesnášet.

17.3.2017 | 8:50:49
SaDiablo

Sorry jako, ale Sandra je totální pi*a a reprezentuje všechno, co je v dnešním světě špatně. Tohle řečeno, budou pěkní idioti, pokud se jí nezbaví, hned jak se dostanou na další radu, osobně s takovým hnusným, manipulátorským a toxickým člověkem, který ani nijak kmenu nepřispívá naprosto v ničem, bych tam nechtěla být… snad ani kdyby proti ní bylo lehké vyhrát (a to by teda sakra bylo). Jinak díl průměr.

17.3.2017 | 0:14:41
vašti

Dobře, že ho vyloučili :)

16.3.2017 | 21:18:12

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama