Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S34E13: Reunion

S34E13: Reunion

<

sk
24.5.2017
30 minut

p>

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

ok, příště bych ráda míň blbostí s výhodama, těžší hledání idolů, food aukce, skromnější odměny, nesnažit se být co nejvíc epic, celkově návrat k prvním sériím…
Reuniony by za mě mohly mít klidně hodinu, to povídání mi nevadí, sérii hodnotím za sebe kladně až na f3 (až na některý „game changers“ – to tam mohl místo Debbie být klidně Erik za nejvíc dumb move v historii Survivora :D), ale už od začátku bylo centrální soustředění na Sarah a Brada, takže si nakonec šlo spojit 1+1, i když teď to vidím až zpětně… Debbie už nechci nikdy vidět, Zeka a Taie snad taky ne, Warner si udělal reklamu pěkně, Ozzy na ftc musel mluvit hlavně o sobě :D, aspoň tam bylo dost Cirie a skoro vůbec samozvané královny, vidět v téhle sérii víc Hali/Michaely/Au­brey by mi bývalo taky nevadilo…

29.5.2017 | 21:17:23
Lazaxter

lol, on toho Krocana prostě nacpe všude :D to už snad ani vtipný není

27.5.2017 | 0:01:47

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama