Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S41E10: Baby With a Machine Gun

S41E10: Baby With a Machine Gun

Osmnáctý den a devatenáctý den. Ve hře zbývá osm soutěžících, kteří se kromě imunity utkají i o velikou odměnu.

sk
24.11.2021
5 544 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Na tomhle dílu šlo hezky vidět, s čím už tam někteří hráči šli… že černoši budou hrát jen společně s černochy a ženy chtějí jako vítěze vidět ženu. Tady už prostě nejde o nějaké zásluhy a kdo by si to za svou hru zasloužil, ale jde už pouze o kulturní pozadí hráčů, což by v téhle hře vůbec neměl být nějaký rozhodující faktor.

webmaster
7.3.2022 | 10:16:01
anMu

Jak nám studio opět cpalo BLM bullshit v prvních 15 minutách, tak jsem to normálně chtěl vypnout a fakt jsem si myslel, že nám už nalajnovali final four, ale naštěstí Ricard dostal rozum a vyrazil hlavu „black“ komanda, které se teď s největší pravděpodobností rozpadne a snad uvidíme zajímavý a nepředvídatelný gameplay ve zbývajících dílech.

26.11.2021 | 17:33:19
panslunicko

Jako oukej, sociální hru tam dokáží zvládat i přes některé absolutní boty.. Není to stopro předvídatelné, což je fajn. Ale stále se u téhle série nedokážu zbavit pocitu, že tam není nikdo extra dobrý/šikovný na challenge.. Žádný rekordy ve výdrži soutěžích asi čekat tuhle sérii nemůžeme a to je mi fakt vroubkem..

26.11.2021 | 10:52:04

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama