Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S42E13: It Comes Down to This

S42E13: It Comes Down to This
sk
25.5.2022
43 minut

Thumbnail Play icon

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Levascue

Bože, číst některé komentáře stojí za to. Maryane vyhrála naprosto zaslouženě (stejně jako Erica v předchozí řadě). Tahat sem nějaké agitky, woke blbosti apod. je mimo mísu a přijde mi, že to spíš už leze na mozek víc zdejším expertům, než amikum. Tohle není Netflix Witcher… Mike na FTC připomněl Coache ze S.Pacific. Pokazil si to, nehrál tak dobře (slibování na všechny strany moc dobrý jury management není, víme ;) ). Maryane si endgame povodila. Kromě jedné epizody (víme které) byla tato řada povedená, bohužel těch 26 dní zkrátka není ono. Rád bych viděl někdy zase Omara, Dreu, Jonathana, či Mika…ale v plnohodnotné, 39 dní dlouhé řadě. Jinak pro objektivní diskuzi směřujte do fóra reality show eu, kde se vyskytují normální jedinci, kteří posuzují herní projevy hráčů a ne etnikum.

14.6.2022 | 12:05:30
SaDiablo

lol fakt komentáře u každýho dílu vrchol čecháčství

30.5.2022 | 20:08:39
darbak

Na rozdíl od minulé sezóny, nejsem kvůli vítězství (resp. prohře někoho, kdo si to dle mě zasloužil) naštvaný. Možná jsem to z F3 přál o něco víc Mikeovi, ale uznávám, že Maryanne taky udělala pár dobrých tahů a hlavně, a to jí asi pomohlo nejvíc, je dokázala velmi dobře odprezentovat porotě. Mike byl na FTC bohužel dost vágní a trochu nejistý… Jinak celkově sezóna byla Ok, konečně se taky alespoň trochu hrálo a nebyla to jen antirasistická LGBTQ+ plná srdceryvných lidských příběhů :D

29.5.2022 | 20:52:42
HugorKopec

Ve srovnání s minulou řadou to byla skvělá sezóna. Celkově pak průměrná. Až na tu jednu „rasistickou“ kmenovku a srdceryvné výlevy bylo vcelku příjemné se na to koukat. Fandil jsem Johnatanovi, ale bylo jasné, že nevyhraje. Byl skvělej na fyzické výzvy, ale strategii moc dobrou neměl. Z finálové trojky jsem to nejvíc přál Mikeovi. MarryAnn udělala jen jeden taktický krok, když vypadl Omar, jinak nic nepředvedla, ani ve výzvách ani jinde. Pro mě byla hrozně otravná. Ale když jsem viděl jásot a nadšení části poroty, tak si myslím, že by vyhrála i kdyby v té soutěži vůbec nebyla a přišla až na finále. Ale na rozdíl od minulé vítězky udělala aspoň něco. Obávám se, že silní soutěžící už nikdy nevyhrají.

27.5.2022 | 18:47:38
Labužník_Ananasů

Jak nečekané jako bych to nevěděl hned první den co jsem ji uviděl, že když se záhadně dostane do finále tak vyhraje bože.. Za mě měl vyhrát Mike z té trojice, ale fajn pořád ta volba měla aspoň nějaký ten smysl ne jako minulou season. No nic no, vyhrála ubrečená, uřvaná, nejvíc otravná černoška, hlavně že jsou všichni spokojení. Dost posun z minula z uvážení, že se točili obě sezony hne po sobě, momenty kdy se mám chuť zabít pochopitelně přetrvávali.. (typu kmenová rada brečících černošek), ovšem nerozumím proč další season vypadá stále podobně, když už měli feedback z 41 seasonu, opravdu nikoho nezajímají srdcervoucí stories soutěžích, politika a situace v Americe.

27.5.2022 | 9:58:30
Warriorn

Nikomu z finálové trojky jsem nefandil, ale nejlepší volba mi z nouze přisel Mike. Buzerant neměl šanci tak jako tak, ale vzít dobrovolně do finále černošku po tom, co v porotě další tři sedí a po tom co se tam dělo v předchozích dílech, to už chce silně vymytej mozek. Jonathan byl sice poměrně sympaťák, ale na výhru zdaleka neměl.

26.5.2022 | 23:08:33
Oveckoun

Jak nečekané :D Kdyby to nebylo alespoň tak prvoplánovitě nastříhané, nevyvolávalo by to ty hloupé debaty o tom, že je to předem domluvené… Kromě toho úletu s vyřazením ubylo celkově agitky. Určitě chválím posun od minula a soutěžící nemám chuť zabít. Promo na příště ale vyvolává strach, že se ani po dvou řadách nepoučili. Já chci vidět soutěže a pletichaření v táboře, ne videa o jejich soukromém životě a minulosti, které zaplní půlku dílu!

(čísla ještě nejsou finální a možná se maličko změní) s42e13 finále (demo 18–49) 0.70// (demo rozdíl) –23.91% // (diváci sledovanost) 4.841M // (diváci rozdíl) –15.11%

EDIT: 80% se mi zdá moc, tak to stáhnu na 70% a celou řadu vidím podobně.

26.5.2022 | 22:43:43
Lovecour42

Bylo to napínavé teda dost.. Kdo udělal chybu:

  1. Thor že v balonkach neporazil toho joudu. To ho bude strašit ještě mnoho let
  2. Jouda že si vzal s sebou do finále černošku (fakt nechápu jak uvažoval že ji porazí)
  3. HAI si vzal tričko s nápisem Feminist. Je je vuuuul.

Každopádně řada super a předčila mé očekávání o moooc!!

26.5.2022 | 21:15:14
panslunicko

Po dlouhé době bylo v TOP 5 dost sympatických hráčů a zároveň i těch, co si výhru zasloužili. Vlastně sám nevím komu bych to přál nejvíc, ale vítěz mi rozhodně nevadí. :-) Porotě se nedivím, že se rozhodovala až na kmenové radě – taky bych asi přišel nerozhodnutý. Rozhodně na téhle finálové kmenovce bylo vidět jak závěrečná řeč a schopnost odpovídat na dotazy + zároveň samotné řečnické schopnosti, hrají velkou roli a k vítězi Survivoru patří.

Díl byl spíš na čtyři hvězdičky, ale měl i skvělé momenty a díky celé sérii dám nakonec 5.

Naviděnou u další série. (Tady mě upřímně ukázky zatím moc nenadchly, tak uvidíme..) :-)

26.5.2022 | 16:55:48

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama