Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S43E13: Snap Some Necks and Cash Some Checks

S43E13: Snap Some Necks and Cash Some Checks
sk
14.12.2022
43 minut

Thumbnail Play icon

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Na poslední trojici bylo dobré to, že každý z nich měl skutečně šanci vyhrát. Všichni tři za mě stáli na stejné úrovni a dát hlas pouze jednomu z nich určitě nebylo snadné.

webmaster
7.5.2024 | 20:58:22
ellisatt

Veľmi podarená séria. Fandila som viacerým ľuďom (Jesse a Cody top), ale víťazovi som to nakoniec tiež priala. Fakt dobrý výber súťažiacich.

21.12.2022 | 17:04:49
HugorKopec

Tato řada nebyla vůbec špatná. S předchozími dvěma otřesnými řadami se to nedá ani srovnávat. Ubylo woke blbostí, i když pojem „silná žena“ apod. zde několikrát zazněl, ale nebylo to tak hrozné. Ještě by mohlo ubýt, případně se úplně zbavit těch hlubokých lidských příběhů z dětství apod., a bylo by to zase o stupínek lepší. Fandil jsem Codymu, potom Jassemu, ale Gabler jako vítěz asi neurazí. Celkově výběr soutěžících se tentokrát povedl a dokazuje, že pokud hraje parta sympatických lidí, kteří chtějí hrát hru a neřeší pohlaví, rasy, orientace apod., je velká šance, že sezóna bude dobrá. Snad bude nadcházející alespoň stejně dobrá jako tato.

18.12.2022 | 21:44:48
Labužník_Ananasů

Bože Jesse proč :D taková škoda. Anyway byl zde velký posun od 41 sezony to musím uznat. Tuhle sezonu jsem si na rozdíl od minulých dost užil, woke momenty samozřejmě stále přetrvávají, ale lepší se to. Jesse byl jasnej favorit, ale no co už, z final trojice mi ke konci nevadil ani jeden, Gabler zaslouženy winner. Další sezona zase v Fiji… ngl už to by to chtělo v příštím roce opustit pohodlí Fiji..

17.12.2022 | 12:45:45
SaDiablo

potkala se dobrá skupina lidí, fandila jsem buď jessemu nebo karle, ale jsem spokojená i tak. karla mi hodně připomíná cirie, snad ji někdy uvidíme znovu (a jesseho).

17.12.2022 | 12:01:21

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama