Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S46E13: Friends Going to War

S46E13: Friends Going to War
cz sk
22.5.2024
43 minut

Thumbnail Play icon

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HugorKopec

Série to byla vcelku dobrá. Kenzie byla fajn, ale dle mě měl jednoznačně vyhrát Charlie. Marie s ním byla celou hru a nakonec ho zradí? Tím mě fakt naštvala. Myslím, že otázky, co kdo udělá s vybranými penězi, by neměla být povolena. Výhra by měla být udělena za to, jak dotyčný hru hrál, ne jak moc potřebuje peníze. Také pokud se soutěž jmenuje individuální imunita, tak by nemělo být pomáhání od ostatních povoleno. Pak to vypadá jako podvádění. Celkově se mi moc nelíbí, jakým směrem se serial posledních cca 6 rád ubírá. Přijde mi, že už vůbec nezáleží na tom, jak je kdo dobrý v soutěžích nebo jakou má kdo strategii. Jediné na čem záleží, je nikoho za celou hru nenastvat a mít dojemný příběh ze života.

2.6.2024 | 19:50:09

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama