Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Alison Raybould

Alison Raybould

Soutěžící třicáté sedmé série, která je lékařkou. V soutěži je členkou původního kmene Goliath.

Sezóny 1
2018 - 2018

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Alison Raybould

Věk: 28

Bydliště: Chapel Hill, North Carolina

Zaměstnání: lékařka

Zájmy: Dostat se na konec nekonečné bagety v Olive Garden. Různé typy cvičení – plavání, posilování, běhání a túry. Hraní hry „would you rather“ se svými kolegy na medicíně.

Jak se popisuje: hrdina, léčitel a odhodlaný člověk (hero, healer & hustler)

Osobní úspěch: Na základní škole jsem se umístila jako pátá v soutěži v hláskování.

Co ji vytáčí: Když si někdo myslí, že má na něco větší právo než ostatní, když někdo sní poslední kousek jídla poté, co jsem si tento kousek připravovala pro sebe, a pomalí řidiči, kteří jezdí v levém jízdním pruhu.

Co ji inspiruje: Moji rodiče, kteří mě učili o pracovní morálce, činnostech a vytrvalosti. Hodně toho obětovali, aby umožnili mě i mým sourozencům mít možnosti. Tlačili mě k tomu, abych byla svou nejlepší verzí. Každý den mi ukazovali, jak vést odhodlaný život díky integritě a morálce.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: Voděodolné sirky, jódové tablety, semínka z červené řepy, proteinové tyčinky a NASA deku (citace ze seriálu The Office – Dwight K. Schrut). Krém na obličej, balíček žvýkaček Orbitz

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Andrea Boehlke, která je také ze Středozápadu, a protože je silná ve výzvách, pracovitá v táboře, strategická a nelítostný protivník.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Chci vyhrát milion dolarů, abych mohla poděkovat svým rodičům za všechno, co mi v životě dali. Také si myslím, že jsem žila neobyčejný život, ale nyní chci začít nové, nevyrovnatelné dobrodružství. Byla jsem již deset let na cestě za medicínou a nyní je perfektní doba se z tohoto směru odchýlit a dělat něco zcela nepředvídatelného.

Proč si myslí, že zvládne hru: Myslím, že mám velikou šanci na výhru, protože si uvědomuji, čeho jsem se nyní vzdala (svého spodního prádla a programu) na celé dva měsíce, takže se nebudu bát dělat velké tahy. Budu bojovat až do konce a až budu sedět na finální kmenové radě naproti porotě, tak mě pochválí za brilantní a strategickou hru.

Hra:

  • Kmeny: Goliath (fialový) → Tiva (zelený) → Kalokalo (modrý, sloučený kmen)
  • Umístění: 5/20 (37 dní, porotce)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Jediná žena v této řadě, které jsem přál finálovou trojku a klidně i výhru. Celou řadu bylo vidět, že to je hodný a citlivý člověk a žádná mrcha.

1.5.2019 | 19:37:58

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama