Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Alison Raybould

Alison Raybould

Soutěžící třicáté sedmé série, která je lékařkou. V soutěži je členkou původního kmene Goliath.

Sezóny 1
2018 - 2018

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Alison Raybould

Věk: 28


Bydliště: Chapel Hill, North Carolina

Zaměstnání: lékařka

Zájmy: Dostat se na konec nekonečné bagety v Olive Garden. Různé typy cvičení – plavání, posilování, běhání a túry. Hraní hry „would you rather“ se svými kolegy na medicíně.

Jak se popisuje: hrdina, léčitel a odhodlaný člověk (hero, healer & hustler)

Osobní úspěch: Na základní škole jsem se umístila jako pátá v soutěži v hláskování.

Co ji vytáčí: Když si někdo myslí, že má na něco větší právo než ostatní, když někdo sní poslední kousek jídla poté, co jsem si tento kousek připravovala pro sebe, a pomalí řidiči, kteří jezdí v levém jízdním pruhu.

Co ji inspiruje: Moji rodiče, kteří mě učili o pracovní morálce, činnostech a vytrvalosti. Hodně toho obětovali, aby umožnili mě i mým sourozencům mít možnosti. Tlačili mě k tomu, abych byla svou nejlepší verzí. Každý den mi ukazovali, jak vést odhodlaný život díky integritě a morálce.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: Voděodolné sirky, jódové tablety, semínka z červené řepy, proteinové tyčinky a NASA deku (citace ze seriálu The Office – Dwight K. Schrut). Krém na obličej, balíček žvýkaček Orbitz

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Andrea Boehlke, která je také ze Středozápadu, a protože je silná ve výzvách, pracovitá v táboře, strategická a nelítostný protivník.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Chci vyhrát milion dolarů, abych mohla poděkovat svým rodičům za všechno, co mi v životě dali. Také si myslím, že jsem žila neobyčejný život, ale nyní chci začít nové, nevyrovnatelné dobrodružství. Byla jsem již deset let na cestě za medicínou a nyní je perfektní doba se z tohoto směru odchýlit a dělat něco zcela nepředvídatelného.

Proč si myslí, že zvládne hru: Myslím, že mám velikou šanci na výhru, protože si uvědomuji, čeho jsem se nyní vzdala (svého spodního prádla a programu) na celé dva měsíce, takže se nebudu bát dělat velké tahy. Budu bojovat až do konce a až budu sedět na finální kmenové radě naproti porotě, tak mě pochválí za brilantní a strategickou hru.

Hra:

  • Kmeny: Goliath (fialový) → Tiva (zelený) → Kalokalo (modrý, sloučený kmen)
  • Umístění: 5/20 (37 dní, porotce)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Jediná žena v této řadě, které jsem přál finálovou trojku a klidně i výhru. Celou řadu bylo vidět, že to je hodný a citlivý člověk a žádná mrcha.

1.5.2019 | 19:37:58

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama