Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Angela Perkins

Angela Perkins

Soutěžící třicáté šesté série, která je armádní veteránkou. V soutěži je členkou původního kmene Naviti.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Angela Perkins

Datum narození: 2. listopadu 1974

Věk: 42

Bydliště: Cincinnati, Ohio

Zaměstnání: armádní veteránka

Zájmy: Běh, jízda na kole, snowboarding.

Tři slova, která tě vystihují? Spontánní, odvážná a odhodlaná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem na odpočinku z americké armády. Sloužila jsem 21 let v armádě a stala se kapitánkou. Byla jsem členkou přepravní jednotky a také součástí psychologických Operací Batalion jako vedoucí důstojník, byla jediným ženským důstojníkem v organizaci, a i přesto jsem byla ve velení druhá nejvyšší. Byla jsem v několika zemích, například v Iráku, Afghánistánu, Turecku, Dubaji, Francii, Bratislavě, na Slovensku, v Itálii a v Německu. Byla jsem vhozena do neobvyklých a extrémních situací a podmínek a zvládla to lépe než většina. Byla jsem v izolovaných podmínkách, kde byly základní životní potřeby omezené. Když jsem byla v letech 2003–2004 nasazena do Iráku, tak jsem po měsíce vydržela pouze se sprchou v PET láhvi. Vodní potrubí bylo většinou nefunkční a já se musela rozhodovat, zda použít vodu na umytí či na konzumaci. Seskočila jsem z několika armádních letounů a také jsem se učila přežívat pod vodou. Když jsem byla povolána do Afghánistánu, tak jsem byla v situacích, kdy jsem musela ovlivnit místní vůdce amerických misí a zároveň si získat jejich důvěru. To představovalo obrovský problém, protože jsem žena (jejich názory na ženy jsou velmi odlišné od těch našich) a navíc Američanka. Nicméně se mi podařilo získat si důvěru místních lidí a také těch vůdců.

Co tě vytáčí? Co mě vytáčí jsou lenost a nemotivovaní lidé, kteří mají šanci a prostředky, aby byli někým lepším a udělali toho více; a také lidé, kteří očekávají, že někdo převezme jejich břemena.Ti, kteří věří, že věci jsou buď právem, nebo privilegiem. Také mě štvou neorganizovaní lidi nebo věci; omezení lidé a lidé, kteří si myslí, že jim něco dlužíš.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj syn. Je statečnější než se domnívá, silnější než vypadá a chytřejší než si myslí. Nikdy jsem nepotkala úžasnější osobu, než je on.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Kytaru, papír a tužku, iPod.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Michaele Bradshaw, nejen proto, že byla silná, otevřená, atraktivní a vtipná, ale také protože řekla cokoliv, co si myslí a byla velkým přínosem ve výzvách. A když něco vyhrála, tak se to nebála oslavit. Dávala najevo své emoce, což je mi velmi podobné. Mí přátelé mi říkají, že i když mám pusu zavřenou, tak vědí, co si říkám, protože za mě mluví můj obličej. Nebojím se dávat najevo své pocity. Chci do toho dát své nejlepší já a Michaela se nikdy nevzdala. Bylo to jasně znázorněno v epizodě, kde přišla o svou silnou pozici. Pro výhru udělám cokoliv, ať už s nebo bez silné aliance.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije? Abych vykonala to vzrušující a jiné dobrodružství, které zatím podstoupilo jen malé procento lidí. Chci být součástí malé skupiny, která byla vybrána a bude pamatována. Ne proto, že každý může být nebo bude vybrán a pamatován. Já budu tím člověkem, kterého si každý bude pamatovat díky mým skvělým schopnostem a hrou, kterou budu hrát.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem silná, pracující, loajální, odhodlaná a schopná vyřešit většinu věcí. Jsem hodně všestranná a soudě dle mého vzhledu to nikdo nebude čekat. Jsem jako had, o kterém nevíš, dokud tě nekousne. Mám silnou schopnost získat si lidi a přimět je k tomu, aby chtěli dělat to, co po nich chci jen díky tomu, že mi budou naslouchat.

Hra:

  • Kmeny: Naviti (fialový) → Naviti (fialový) → Malolo (oranžový) → Lavita (černý, sloučený kmen)
  • Umístění: 4/20 (38 dní, členka poroty)

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nijak zvlášť výrazná hráčka.

28.4.2019 | 21:32:10
kiritko

Myslim, ze na angelu zautocili kdysi zombici a sezrali ji mozek. Taky by me zajimalo, jestli jeji polykani morskych slimaku nejak souvisi se zkusenostmi v oralnim sexu :D

14.7.2018 | 13:52:36

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama