Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Angelina Keeley

Angelina Keeley

Soutěžící třicáté sedmé série, která se živí jako finanční poradkyně. V soutěži je členkou původního kmene Goliath.

Sezóny 1
2018 - 2018

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Angelina Keeley

Věk: 28

Bydliště: San Clemente, California

Zaměstnání: finanční poradkyně

Zájmy: Cestování kolem světa, zkoušení nových věcí, politika, pořádání večírků s margaritami, tanec, hodiny cvičení, cokoliv, co zahrnuje francouzské buldoky, vytvoření mého neziskového Ready to Run, který povzbuzuje, posilňuje a vybavuje dívky ze základních a středních škol, aby se ucházeli o vedoucí pozice v jejich školách.

Jak se popisuje: intuitivní, přesvědčivá a milující

Osobní úspěch: Na své škole Stanford University jsem byla vybrána, abych se stala prezidentkou více než 15 tisíců studentů. Byla jsem první Latinoameričankou, která zastávala tuto pozici.

Co ji vytáčí: nerozhodnost, když lidé nehlasují a když lidé nemají rádi psy

Co ji inspiruje: Mí rodiče. Oba neuvěřitelně tvrdě pracovali, aby měli vše, díky čemu můžou udělat mě a mým sourozencům šťastný život. Díky nim a jejich neustálé lásce a podpoře a víře ve mě jsem byla schopná dosáhnout všeho, co jsem kdy chtěla.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: kopie básně „Still I Rise“ od Mayi Angelou, rádio, make-up

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Natalie Anderson, kvůli jejími intelektu, správnému načasování a charakteru. Parvati, kvůli jejímu šarmu, sociální hře a mazanosti. A oběma ženám za jejich drsné bojovnice v duši.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Survivor je velkou výzvou pro vytrvalost, znalosti a strategii. Jsem velmi soutěživý člověk, a proto chci sama sebe otestovat, mé schopnosti a hranice. Jako manželka vojáka věřím, že jsme velmi silní a přizpůsobiví lidé. Chci vyhrát, protože letos bude můj manžel již podruhé povolán a chci být zdrojem síly a inspirace pro ostatní vojenské rodiny, které tráví spoustu dlouhých měsíců a let pryč od svých vojáků. A vyhrát milion dolarů je také ohromnou motivací – jako spousta Američanů, i já mám několik studentských dluhů a být schopna se jich zbavit by byla pěkná změna.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vždy jsem byla extrémně optimistický a pozitivní člověk, ve všem vidím to nejlepší a vždy něco vytěžím i z těch nejtěžších situací. I když nejsem člověk, co tráví tolik času venku, tak se dokážu rychle věci naučit a ráda začínám s novými věcmi. Také jsem bojovná, přizpůsobivá, chytrá, zábavná a strašně odhodlaná. A nejdůležitějšími faktory ze kterých těžím již 28 let jsou má láska k lidem, empatie, a emocionální uvědomění. Dokážu vycházet s kýmkoliv a lidé mi obvykle důvěřují. Dokonce se nebojím riskovat a hrát tvrdě. Všechny tyto schopnosti využiji ve správný čas a se správnými lidmi, abych to dotáhla až do konce.

Hra:

  • Kmeny: Goliath (fialový) → Jabeni (fialový) → Kalokalo (modrý, sloučený kmen)
  • Umístění: 3/20 (39 dní, finalistka)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Hrozná kráva. Jsem rád, že ve finále nedostala ani jeden hlas. Nezaslouží si ho. Nikdy jí neodpustím, že kvůli její záchraně, musel vypadnout John.

1.5.2019 | 19:39:11

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama