Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Aubry Bracco

Aubry Bracco

Soutěžící třicáté druhé, třicáté čtvrté a třicáté osmé řady. Pracuje v marketingu sociálních médií. Je členkou původních kmenů Chan Loh, Mana a Kama.

Sezóny 3
2016 - 2019

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Aubry Bracco

Věk: 29

Bydliště: Cambridge, Massachusetts

Zaměstnání: marketing sociálních médií

Zájmy: barevná kresba, běhání, poznávání místních lidí na nových místech, astrologie

Jak se popisuje: okouzlující, intuitivní a vytrvalá

Osobní úspěch: Mé jméno (znamená „vůdkyně elfů“) a způsob, jakým jsem dosáhla svého vzdělání. Přesvědčila jsem své poradce na Brownově univerzitě, abych mohla místo padesátistránkové závěrečné práce napsat dětskou knížku o kapustňákovi, a odpromovala jsem s vyznamenáním.

Co ji vytáčí: Lidé, kteří si sami sebe neuvědomují, neumí ostatním naslouchat nebo dávají nepravdivé komplimenty. Těsně za tím jsou navoněné věci, které mají zakrýt zápach.

Co ji inspiruje: Moje babička Madeline. Musela se potýkat s bláznivou italskou rodinou z Brooklynu a taky tvrdě pracovala. Stala se první Ženou roku v newyorských Daily News a nikdy se nenechala ničím odradit (jednou šla do práce hned další den po vážné automobilové nehodě). Taky měla praštěnou povahu – jako dětem nám říkala, že ona sama nejedla kuřata, protože mají nohy moc blízko zadku.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: pastely, fotoaparát a knihy o astrologii

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Mohla bych být dítětem Sophie Clarke a Cochrana. A vlasy mám po Shambo Waters.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Miluju Survivor, sleduju ho od 15 let. I když je to komplikovaná hra, je na ní něco jednoduchého, autentického a opravdového. Také mám velkou úctu k nadčasovosti a vývoji hry.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem pracant, který se nikdy nevzdává. Budu lidi bavit tím, že se budu chovat jako Greg Buis a budu za podivínku. Budou si myslet, že to dělám pro zábavu a ukrácení času, ale já z nich mezitím budu dostávat důležité informace. Poté, co jsem žila v Salemu a strávila tam několik Halloweenů, jsem se naučila přijmout svou výstřednost a jednat s prapodivnými osobnostmi.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Jsem zkušená posluchačka a v srdci novinářka, takže si umím všímat věcí a být společenská. Budu hledat toho nejupřímnějšího člověka v okolí, abych se s ním mohla spojit, a zároveň toho nejfalešnějšího, abych věděla, na koho si dát pozor. Chci si dokázat, že mám na to zvládnout různé osobnosti pod tlakem jednoho miliónu dolarů.

Hra:

  • Kmeny: Chan Loh (modrý, Brains) → Gondol (žlutý) → Dara (černý, spolčený kmen)
  • Umístění: 2/18 (39 dní, finalistka)

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Věk: 30

Bydliště: Cambridge, Massachusetts

Jak se změnila od poslední hry: Jsem více asertivní, sebevědomá a stojím si za tím, jaká jsem. V předchozí sérii jsem věděla, že soutěž zvládnu a bude se mi dařit. Tentokrát tomu věřím. Dokážu lépe dělat důležitá rozhodnutí a vyrovnávat se s jejich následky.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Budu víc věřit svým fyzickým schopnostem. V Kaôh Rōng jsem dokázala, že jsem chytrá a silná zároveň. Sice na sportovce nevypadám, ale jsem opak je pravdou. Navíc jsem zapracovala na své síle a rovnováze. Jsem na tom také lépe emocionálně. Dokážu být lákavou spojenkyní či důvěrnicí pro ostatní členy kmene, obzvlášť pro ty na okraji, ale nedovolím, aby mi tyto vztahy uškodily.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Nejvíc jsem hrdá na to, že jsem se dostala do 39. dne navzdory různým překážkám zahrnujíc to, že jsem měla příšerný druhý den, špatně jsem se rozhodla ohledně hlasování pro Petera (pokud tentokrát změním názor, tak ten lístek přeložím, sním ho a použiju nový list), to že jsem měla infekci, že moji dva nejbližší spojenci byli evakuováni ze zdravotních důvodů, a to, že jsem musela rozdělat oheň, abych se zachránila. Musela jsem zvládnout složité osobnosti a taky jsem dala dohromady skupinku outsiderů, která vyloučila Scota, což přirovnávám k deaktivaci bomby, protože jsem musela zajistit, aby všechny drátky byly na správných místech. Celkově jsem narazila na hodně překážek, ale i tak jsem hrála aktivně. Stála jsem si za svými činy a osudem způsobem, který je mi vlastní.

Čeho nejvíce lituje: Přála bych si, abych mohla vrátit každou vteřinu z těch pěti dní, kdy jsem byla na ostrově s Nickem. A také lituju toho, že jsem nechala Joea sníst všechno to hovězí maso.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Vím, že do této série vstupuji s terčem na zádech, neboť ostatní soutěžící nedávno viděli moji řadu. Nebudu moct hrát tak, aby si mě nikdo nevšímal…lidi mi to neuvěří. Plánuji navázat aliance s různými soutěžícími, včetně silných hráčů a zloduchů. Ve 34. sérii budu dělat věci s jistotou a omlouvat se později, budu přátelská k více lidem, ale silný vztah navážu jen s některými, a své činy budu provádět obratněji.

Hra:

  • Kmeny: Mana (oranžový) → Nuku (modrý) → Mana (oranžový) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)
  • Umístění: 5/20 (37 dní, členka poroty)

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Věk: 32

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: manažerka marketingu

Zájmy: zahradničení, pastelová kresba, astrologie

Jak se popisuje: intuitivní, odhodlaná a vytrvalá

Osobní úspěch: To, že jsem znemožnila využití super-symbolu imunity v sérii Kaôh Rōng.

Co ji vytáčí: historický revizionismus

Co ji inspiruje: Má babička Madeline. Musela se ve svém mládí vypořádat s jednou šílenou italskou rodinou v Brooklynu a také tvrdě pracovala. Získala titul první Ženy roku časopisu New York Daily News a nikdy ničemu nedovolila, aby ji stáhlo ke dnu (dokonce šla do práce den poté, co měla vážnou automobilovou nehodu). A také měla ztřeštěnou povahu – jako dětem nám říkala, že nejedla kuřata, protože jejich nohy jsou blízko jejich zadkům.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: knihu o astrologii, sluchátka do uší, blízkou osobu (Taie Tranga)

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Aubry Bracco.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Primárně proto, že miluji Survivor a nechci, aby byla série Game Changers má konečná. Tato série byla velmi náročná. Také jsem celkem závislá na tom, abych se ze sebe snažila dostat co nejvíc a vyvíjela se. A také neřeknu „ne“ novým zážitkům. Všechno v životě, ať už dobré či špatné, může být pro život přínosem. Záleží jen na úhlu pohledu.

Proč si myslí, že zvládne hru: Protože se nikdy nevzdávám.

Hra:

  • Kmeny: Kama (žlutý) → Manu (modrý)
  • Umístění: 14/18 (13 dní) → ?/18 (? dní)

Videa

Zajímavosti:

  • V sérii Game Changers se hráčky Aubry a Michaela staly sedmým a osmým hráčem, který sdílel kmen se všemi hráči jedné série (ostatními jsou Rob Mariano, Sean Rector a Vecepia Towery v sérii Marquesas, Denise Stapley v sérii Philippines, Kelly Wiglesworth a Spencer Bledsoe v sérii Cambodia)
  • Aubry je jedním ze čtyř hráčů, kteří soutěžili ve finální epizodě v každé z jejich sérií (zbylí hráči jsou Spencer Bledsoe, Keith Nale a Tai Trang).

Zdroj: CBS, CBS, CBS
Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nic extra. Taková nemastná neslaná. Občas dobře taktizuje.

Update po 38. sérii: Rozhodně je u ní znát pokrok. Je to silná a schopná hráčka. Já jí však stále nemohu moc přijít na chuť.

9.8.2020 | 22:29:26
Levascue

špatná hráčka, neuvěřitelně přeceněná…

30.5.2020 | 4:16:28

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama