Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

CeCe Taylor

CeCe Taylor

Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje v pojišťovnictví. V soutěži je členkou původního kmene Takali.

Sezóny 1
2015 - 2015

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Ciandre „CeCe“ Taylor

Kmeny: Takali (fialový, Gen X) → Vanua (oranžový)


Umístění: 16/20 (15 dní)

Věk: 39

Bydliště: Granada Hills, California

Zaměstnání: pojišťovací odhadce

Zájmy: psaní, turistika, cvičení a sledování reality show

Jak se popisuje: společenská, rázná a cílevědomá

Osobní úspěch: Překonala jsem nepřízně osudu a snažím se být svým dětem co nejlepší matkou, podporuji je a pobízím je k tomu, aby dosáhli svých cílů a plnili si své sny, a zároveň se snažím, abych si splnila své sny a cíle i já.

Co ji vytáčí: Lidé, kteří neumí řídit v dopravní špičce; a lidé, kteří kašlou a kýchají s nezakrytou pusou.

Co ji inspiruje: Moje babička Eleanor, protože je milující, laskavá a vždycky se snaží pomoci každému, obzvlášť rodině. Její dům je vždy otevřený a ona šíří lásku svým vařením. Pokud máte hlad, vždycky si můžete zajít na úžasné jídlo domů k mojí babičce. Ona je jednou z mých největších opor.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: Bibli, fotografii svých dětí

Co pro ni znamená být z Generace X: Páni, jenom co se zamyslím nad svou minulostí a dětstvím, tak mi to vhání mi slzy do očí, ale zároveň mě to nutí se pousmát Pocházím z generace bojovníků. Základy mé rodiny vždy stály na silných ženách. Ano, moji praprarodiče, prarodiče i rodiče byli manželé, ale bohužel jim to spolu nevydrželo. V té době bylo obzvlášť nelehké vychovávat děti jako svobodná matka, ale díky tomu se ukázala síla žen z naší rodiny – jejich vůle nikdy se nevzdat a všechno dokázat i přes pot a slzy – to ze mě udělalo ženu, jakou jsem dnes. Jsme silné a většina žen, se kterými jsem vyrůstala, měly stejnou sílu a vůli. Nikdo nám nic nedal zadarmo. Tvrdě jsme pracovaly a když se nám něco nepovedlo, zkoušely jsme to znovu. To je všeobecná filozofie lidí z generace X. Nedovolte, aby vás porazily vaše nezdary. Sami zůstanete nezdarem, pokud se nezvednete a nezkusíte to znovu.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Jsem kombinací Spencera Bledsoea a Tashy Fox. Oba se dostali ve hře daleko, jsou velmi strategičtí a dokážou se přizpůsobit všem situacím.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Chci lepší život pro svou rodinu. Už mě nebaví potýkat se s žitím od výplaty k výplatě a čekat na výplatu, abych mohla nakoupit potraviny. Už nechci žít z kreditky a taky mám moc ráda tu hru. To, že jsem se dostala do Kdo přežije, je pro mě jeden z mých největších životních úspěchů.

Proč si myslí, že zvládne hru: V životě jsem překonala již spoustu překážek. Stěhovala jsem se po celé zemi, jen abych dětem zajistila lepší život a lepší příležitosti. Jsem zvyklá se nikdy nevzdávat a jít si pořád za svým, což je můj hlavní cíl v životě.

Zdroj: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Opět není co hodnotit.

22.1.2018 | 23:00:41

Stav překladu

Epizoda S42E13: It Comes Down to This

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Survivor oslaví další půlkulatiny

Survivor oslaví další půlkulatiny

Příští týden nás čeká premiéra čtyřicáté čtvrté série, avšak už nyní nám stanice CBS potvrdila, že se Survivor dočká i čtyřicáté páté série, kterou uvidíme letos na podzim. Jste zvědaví, co nového si pro nás podzimní řada připraví?

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama