Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Debbie Wanner

Debbie Wanner

Soutěžící třicáté druhé a třicáté čtvrté řady. Pracuje v oblasti chemie. Je členkou původních kmenů Chan Loh a Nuku.

Sezóny 2
2016 - 2017

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Debra Donato „Debbie“ Wanner

Kmeny: Chan Loh (modrý, Brains) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)


Umístění: 9/18 (24 dní, členka poroty)

Věk: 49

Bydliště: Reading, Pennsylvania

Zaměstnání: chemička

Zájmy: Pěší turistika a běh, létání, jízda na sněžném skútru, koně, lodě, hra na klavír, zachraňování bostonských teriérů a želv, žonglování a čtení (především o amerických a římských dějinách).

Jak se popisuje: vytrvalá, vzdělaná a spartánská

Osobní úspěch: Byla jsem první v rodině, kdo dokončil vysokou školu. Učení bylo vždy ceněno, ale ne formální vzdělání. Mírně řečeno, má rodina byla vždycky dysfunkční.

Co ji vytáčí: Zbožňování výstředních, odporných a pohrdavých lidí jako jsou Kardashianovi. Dále když má někdo mazlíčky jako módní doplňky, a v neposlední řadě apatie – neříkej, že něco uděláš, prostě to udělej a pomoz učinit svět lepším místem.

Co ji inspiruje: Obdivuji Tiu Torres z pořadu Pitbulové a propuštění trestanci – tomu říkám přežití!

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: Chanel No. 5, dentální nit, velký vycpaný bostonský teriér

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Coachovi. Tečka.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Kvůli penězům, protože chudoba je na houby a peníze přinášejí moc. Taky ráda zažívám dobrodružství.

Proč si myslí, že zvládne hru: Mám armádní výcvik v přežití v zimě i v létě, dále ve stavbě přístřešku, rozdělávání ohně, zaopatření potravy, mučení a mám také ohromnou vůli přežít. Navíc jsem zábavná! Jsem členkou žonglérského klubu v Readingu, takže ostatní naučím žonglovat.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Stejně jako Hannibal Lecter, mám slušné vychování a jsem příjemná společnice. Nicméně, to neznamená, že si nepohraju s vaší myslí. Milión dolarů znamená svobodu, která je pro mě vším. Vzdát se a přestat se vším můžu, až budu mrtvá!

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Mana (oranžový) → Nuku (modrý) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 11/20 (26 dní, členka poroty)

Věk: 50

Bydliště: Reading, Pennsylvania

Jak se změnila od poslední hry: Přes všechna ta kouzla a záhady soutěže si jsem nyní více vědoma, že lidé můžou vidět a slyšet stejnou událost/rozhovor a mít na to velice rozdílné názory/reakce/in­terpretace. Snažím se, abych všechny situace viděla očima a myslí ostatních.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Jsem pracant kolem tábora a vždycky jsem nějak přispívala a budu v tom nadále pokračovat. Budu dělat co se dá, abych vytvořila co nejpohodlnější tábor vzhledem k divokosti prostředí a silné konkurenci. Když přijde na hlasování na kmenových radách, budu se řídit jen jedinou věcí, a to že jakékoliv jméno bude v pořádku, dokud to nebudu já.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Přes všechnu tu neobvyklost a vlnu emocí, energie a bolesti jsem si všechno pořádně užila, a dokázala jsem se zasmát a odpustit sobě i ostatním.

Čeho nejvíce lituje: Toho, že jsem se víc nesnažila spolčit se se Scotem a Jasonem. Kdokoliv může být spojencem, i když třeba jen na jedno hlasování.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Budu se snažit spolčit se s co nejvíce lidmi, ale zároveň si zachovat upřímnost a slušnost. Vím, že je to jenom hra, ale je snadné zranit něčí pocity. Jestli budu nucena lhát, tak doufám, že se při tom nebudu chovat jako svině. Budu otevřená komunikaci se všemi spoluhráči a budu se snažit, abych si jakékoliv urážky a křivdy nebrala osobně, ať už jsou skutečné nebo ne. Chtěla bych také přibrat kolem 5 kg svaloviny. Zajišťování potravy často spotřebuje víc energie, než kolik z ní nakonec získáme. Survivor je vyčerpávající, psychicky i fyzicky. Proto budu myslet na mnohá zachráněná zvířata, která jsou teď vbezpečí a šťastná, abych si připomínala, proč jsem se rozhodla znovu hrát.

Zdroj: CBS, CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Taková příšerná P*ČA. Všechno vím, všechno znám, všechno umím a od všeho mám klíče. Prosím, už nikdy ji tam nedávejte. Nesnáším ji.

22.4.2019 | 13:18:14
SaDiablo

nikdynikdynik­dynikdynikdynik­dyvícprosím :D :D

9.11.2017 | 18:53:47

Stav překladu

Epizoda S42E11: Battle Royale

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama