Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Debbie Wanner

Debbie Wanner

Soutěžící třicáté druhé a třicáté čtvrté řady. Pracuje v oblasti chemie. Je členkou původních kmenů Chan Loh a Nuku.

Sezóny 2
2016 - 2017

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Debra Donato „Debbie“ Wanner

Kmeny: Chan Loh (modrý, Brains) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)

Umístění: 9/18 (24 dní, členka poroty)

Věk: 49

Bydliště: Reading, Pennsylvania

Zaměstnání: chemička

Zájmy: Pěší turistika a běh, létání, jízda na sněžném skútru, koně, lodě, hra na klavír, zachraňování bostonských teriérů a želv, žonglování a čtení (především o amerických a římských dějinách).

Jak se popisuje: vytrvalá, vzdělaná a spartánská

Osobní úspěch: Byla jsem první v rodině, kdo dokončil vysokou školu. Učení bylo vždy ceněno, ale ne formální vzdělání. Mírně řečeno, má rodina byla vždycky dysfunkční.

Co ji vytáčí: Zbožňování výstředních, odporných a pohrdavých lidí jako jsou Kardashianovi. Dále když má někdo mazlíčky jako módní doplňky, a v neposlední řadě apatie – neříkej, že něco uděláš, prostě to udělej a pomoz učinit svět lepším místem.

Co ji inspiruje: Obdivuji Tiu Torres z pořadu Pitbulové a propuštění trestanci – tomu říkám přežití!

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: Chanel No. 5, dentální nit, velký vycpaný bostonský teriér

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Coachovi. Tečka.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Kvůli penězům, protože chudoba je na houby a peníze přinášejí moc. Taky ráda zažívám dobrodružství.

Proč si myslí, že zvládne hru: Mám armádní výcvik v přežití v zimě i v létě, dále ve stavbě přístřešku, rozdělávání ohně, zaopatření potravy, mučení a mám také ohromnou vůli přežít. Navíc jsem zábavná! Jsem členkou žonglérského klubu v Readingu, takže ostatní naučím žonglovat.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Stejně jako Hannibal Lecter, mám slušné vychování a jsem příjemná společnice. Nicméně, to neznamená, že si nepohraju s vaší myslí. Milión dolarů znamená svobodu, která je pro mě vším. Vzdát se a přestat se vším můžu, až budu mrtvá!

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Mana (oranžový) → Nuku (modrý) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 11/20 (26 dní, členka poroty)

Věk: 50

Bydliště: Reading, Pennsylvania

Jak se změnila od poslední hry: Přes všechna ta kouzla a záhady soutěže si jsem nyní více vědoma, že lidé můžou vidět a slyšet stejnou událost/rozhovor a mít na to velice rozdílné názory/reakce/in­terpretace. Snažím se, abych všechny situace viděla očima a myslí ostatních.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Jsem pracant kolem tábora a vždycky jsem nějak přispívala a budu v tom nadále pokračovat. Budu dělat co se dá, abych vytvořila co nejpohodlnější tábor vzhledem k divokosti prostředí a silné konkurenci. Když přijde na hlasování na kmenových radách, budu se řídit jen jedinou věcí, a to že jakékoliv jméno bude v pořádku, dokud to nebudu já.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Přes všechnu tu neobvyklost a vlnu emocí, energie a bolesti jsem si všechno pořádně užila, a dokázala jsem se zasmát a odpustit sobě i ostatním.

Čeho nejvíce lituje: Toho, že jsem se víc nesnažila spolčit se se Scotem a Jasonem. Kdokoliv může být spojencem, i když třeba jen na jedno hlasování.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Budu se snažit spolčit se s co nejvíce lidmi, ale zároveň si zachovat upřímnost a slušnost. Vím, že je to jenom hra, ale je snadné zranit něčí pocity. Jestli budu nucena lhát, tak doufám, že se při tom nebudu chovat jako svině. Budu otevřená komunikaci se všemi spoluhráči a budu se snažit, abych si jakékoliv urážky a křivdy nebrala osobně, ať už jsou skutečné nebo ne. Chtěla bych také přibrat kolem 5 kg svaloviny. Zajišťování potravy často spotřebuje víc energie, než kolik z ní nakonec získáme. Survivor je vyčerpávající, psychicky i fyzicky. Proto budu myslet na mnohá zachráněná zvířata, která jsou teď vbezpečí a šťastná, abych si připomínala, proč jsem se rozhodla znovu hrát.

Zdroj: CBS, CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Taková příšerná P*ČA. Všechno vím, všechno znám, všechno umím a od všeho mám klíče. Prosím, už nikdy ji tam nedávejte. Nesnáším ji.

22.4.2019 | 13:18:14
SaDiablo

nikdynikdynik­dynikdynikdynik­dyvícprosím :D :D

9.11.2017 | 18:53:47

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama