Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Domenick Abbate

Domenick Abbate

Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje ve stavebnictví. V soutěži je členem původního kmene Naviti.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Domenick Abbate

Kmeny: Naviti (fialový) → Naviti (fialový) → Naviti (fialový) → Lavita (černý, sloučený kmen)

Umístění: ?/20 (X dní)

Věk: 38

Bydliště: Nesconset, New York

Zaměstnání: vedoucí v oblasti stavebnictví

Zájmy: posilování, poker a lyžování

Jak se popisuje: vypočítavý, intuitivní a empatický

Osobní úspěch: Můj největší úspěch přišel v roce 2008, protože se mi narodila dcera. Před jejím narozením jsem měl nadváhu, kouřil jsem cigarety, a neustále jsem hrál kostky a poker. Vybavuji si jeden moment, kdy dceři bylo asi rok a chtěla, abych ji vzal ven na houpačky. Venku bylo chladno, takže jsem se musel teple obléci. Když jsem si obouval boty, tak si pamatuji, že jsem měl problém s dechem, a to jen kvůli obyčejnému zavazování si bot. V tu chvíli jsem věděl, že musím udělat změnu, abych tady mohl být pro ni i pro další děti co nejdéle. Během posledních sedmi let jsem přestal s kouřením, shodil 30 kilo, a ačkoliv ještě občas hraji poker, tak jsem si určil priority, na co půjde výdělek a kvůli čemu ty peníze utratím, což jsou primárně účty a oblečení pro mou ženu.

Co ho vytáčí: falešní lidé, hovory o ničem na večírcích a odsuzující lidé, kteří jsou přesvědčeni, že jsou lepší než já

Co ho inspiruje: Můj otec. Vychoval devět dětí i když měl jen malou sumu peněz z prací na staveništích, naučil své syny být muži a dcery být dámami.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: fotku své ženy, fotku svých mrňat a antihistaminikum (pozn.: chemické látky působící proti alergii)

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Vím, že chcete, abych jmenoval pouze jednoho, ale budu muset říct tři lidi. Z největší části jsem jako Cirie, protože si myslím, že skvěle vychází s ostatními hráči. A také má úžasnou schopnost vyřazovat ostatní. Doufám, že ve hře dokážu to, co ona. Zadruhé, Cochran. Vyhrál v emocionálně-inteligenční kategorii a nyní se může stát tím, čím chce. Když potřebuje, tak chápe důležitost toho, aby lidem řekl pěkné věci, protože chce něco na oplátku. Doufám, že něco takového také dokážu. A nakonec Rob Mariano, už jen kvůli toho, že oba pocházíme z italských rodin a oba máme spojení se stavebnictvím. Ale hlavně kvůli toho, že, což je stěžejní, dokázal pochopit tu hru do všech detailů a já to chci dokázat taky.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Očividně je to životní příležitost hrát tu hru, ale také příležitost dát si pauzu od skutečného života. Nechci tím říct, že jsem šťastný, že opustím rodinu a práci, ale že mi ta vzdálenost od mého normálního života po několik týdnů pomůže otevřít oči a pochopím, co je v životě důležité. A také proto, že ty peníze budou moje.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vyrostl jsem v domě s osmi sourozenci. Nedostatek jídla, oblečení a sprchy je něco, na co jsem zvyklý. Tahle hra by měla být procházkou růžovým sadem.

Videa

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sám sebe chtěl přirovnat k Tonymu. Hrál sice stejně tvrdě, ale v žádném případě jako parchant. Moc se mi líbila jeho rivalita s Chrisem i jeho přátelství s Wendelem. Když na konci poslali Laurel volit, bylo mi okamžitě jasné, kdo ten hlas dostane.

28.4.2019 | 21:39:15

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama