Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Domenick Abbate

Domenick Abbate

Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje ve stavebnictví. V soutěži je členem původního kmene Naviti.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Domenick Abbate

Kmeny: Naviti (fialový) → Naviti (fialový) → Naviti (fialový) → Lavita (černý, sloučený kmen)


Umístění: ?/20 (X dní)

Věk: 38

Bydliště: Nesconset, New York

Zaměstnání: vedoucí v oblasti stavebnictví

Zájmy: posilování, poker a lyžování

Jak se popisuje: vypočítavý, intuitivní a empatický

Osobní úspěch: Můj největší úspěch přišel v roce 2008, protože se mi narodila dcera. Před jejím narozením jsem měl nadváhu, kouřil jsem cigarety, a neustále jsem hrál kostky a poker. Vybavuji si jeden moment, kdy dceři bylo asi rok a chtěla, abych ji vzal ven na houpačky. Venku bylo chladno, takže jsem se musel teple obléci. Když jsem si obouval boty, tak si pamatuji, že jsem měl problém s dechem, a to jen kvůli obyčejnému zavazování si bot. V tu chvíli jsem věděl, že musím udělat změnu, abych tady mohl být pro ni i pro další děti co nejdéle. Během posledních sedmi let jsem přestal s kouřením, shodil 30 kilo, a ačkoliv ještě občas hraji poker, tak jsem si určil priority, na co půjde výdělek a kvůli čemu ty peníze utratím, což jsou primárně účty a oblečení pro mou ženu.

Co ho vytáčí: falešní lidé, hovory o ničem na večírcích a odsuzující lidé, kteří jsou přesvědčeni, že jsou lepší než já

Co ho inspiruje: Můj otec. Vychoval devět dětí i když měl jen malou sumu peněz z prací na staveništích, naučil své syny být muži a dcery být dámami.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: fotku své ženy, fotku svých mrňat a antihistaminikum (pozn.: chemické látky působící proti alergii)

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Vím, že chcete, abych jmenoval pouze jednoho, ale budu muset říct tři lidi. Z největší části jsem jako Cirie, protože si myslím, že skvěle vychází s ostatními hráči. A také má úžasnou schopnost vyřazovat ostatní. Doufám, že ve hře dokážu to, co ona. Zadruhé, Cochran. Vyhrál v emocionálně-inteligenční kategorii a nyní se může stát tím, čím chce. Když potřebuje, tak chápe důležitost toho, aby lidem řekl pěkné věci, protože chce něco na oplátku. Doufám, že něco takového také dokážu. A nakonec Rob Mariano, už jen kvůli toho, že oba pocházíme z italských rodin a oba máme spojení se stavebnictvím. Ale hlavně kvůli toho, že, což je stěžejní, dokázal pochopit tu hru do všech detailů a já to chci dokázat taky.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Očividně je to životní příležitost hrát tu hru, ale také příležitost dát si pauzu od skutečného života. Nechci tím říct, že jsem šťastný, že opustím rodinu a práci, ale že mi ta vzdálenost od mého normálního života po několik týdnů pomůže otevřít oči a pochopím, co je v životě důležité. A také proto, že ty peníze budou moje.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vyrostl jsem v domě s osmi sourozenci. Nedostatek jídla, oblečení a sprchy je něco, na co jsem zvyklý. Tahle hra by měla být procházkou růžovým sadem.

Videa

Zdroj: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sám sebe chtěl přirovnat k Tonymu. Hrál sice stejně tvrdě, ale v žádném případě jako parchant. Moc se mi líbila jeho rivalita s Chrisem i jeho přátelství s Wendelem. Když na konci poslali Laurel volit, bylo mi okamžitě jasné, kdo ten hlas dostane.

28.4.2019 | 21:39:15

Stav překladu

Epizoda S42E11: Battle Royale

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama