Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Donathan Hurley

Donathan Hurley

Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje jako opatrovatel. V soutěži je členem původního kmene Malolo.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Donathan Hurley

Datum narození: 19. července 1991

Věk: 26

Bydliště: Kimper, Kentucky

Zaměstnání: opatrovatel

Zájmy: Objevování nové hudby na Spotify, sbírání gramofonových desek, sledování Survivora na CBS All Access, fotografování přírody a portrétů.

Tři slova, která tě vystihují? Odhodlaný, výstřední a výjimečný.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Byl jsem členem národního a státního tanečního týmu. Tancoval jsem hip-hop. Jsem hrdý na to, že jsem otevřeně gay a tancuji před tisíci lidmi. Mým cílem je změnit názory ostatních na téma LGBTQ komunity a díky tanci jsem byl schopen otevřít náruč mnoha lidem. Nikdo jako já by tam v té době nebyl, a proto se cítím výjimečně. Taky mi bylo velmi příjemné, že jsem mezi všemi těmi basketbalisty, fotbalisty a baseballisty byl jediný muž, který byl na národním šampionátu.

Co tě vytáčí? Lidé, kteří si myslí, že ví všechno; lidé, kteří bez důvodu nerespektují ostatní; lidé, kteří soudí knihu podle obalu (lidé se mnou takhle zacházeli celý život); lidé, kteří říkají „doslovně“ aniž by to doslovné opravdu bylo; lidé, kteří nejsou upřímní, když mají být; a nakonec když někdo špatně říká mé jméno. Je to D-O-N-A-T-H-A-N, a ne Jonathan a ani Donovan.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Mou hrdinkou je má babička Deloris Bentley. Vždy byla a vždy bude. Behem let 1960–1968 měla sedm dětí, moje máma byla ta nejmladší. Všechny vychovala s omezeným množstvím jídla, do roku 1975 dokonce bez elektřiny, bez koupelny, pouze s kadibudkami, a to se ještě musela den ode dne vypořádávat se svým manželem alkoholikem. Během let se jí však začalo dařit. Vychovala děti, rozvedla se a znovu se vdala (dvakrát), a stala se velmi nezávislou a nepředpojatou ženou. V roce 2006 měla mozkové aneurysma. Odjela na operaci a víte co jí zachránilo život? Díky kouření tří krabiček cigaret denně po několik let měla krev tak hustou, že zabránila rozšíření aneurysma. Ráno po operaci byla již na nohou a jedla led. Tak pokud tohle není inspirující, tak už nevím, co je! Vždy byla lepidlem v naší rodině. V mých očích je takovou hrdinkou kvůli všemu tomu obětování, odhodlání a nesobeckosti, které po celý život ukazovala. Spoustu lidí si za inspiraci určitě vybere nějaké celebrity a podobně, ale pro mě je hrdinkou má milovaná babička.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Přívěsek s křížkem od babičky, brýle, oblečení.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Je zde spoustu bývalých hráčů, ve kterých se vidím, především v těch z LGBTQ komunity (Colton, Todd, Tai) a v těch z venkova (Keith, Sandy, J.T.), ale nejvíc se vidím v Cirie. Nikdo neočekával od Cirie v její první sezóně takovou hru. Šla do toho, aniž by toho věděla moc o hře a také nesnášela listy. Ale víte co? Šla do toho naplno a zjistila, jak hrát. Držela jazyk za zuby, když musela, dělala velké tahy, když potřebovala a dokázala poznat, co si ostatní myslí. V takovém typu hráče se vidím. Obdivuji ji a navíc její narozeniny jsou 18. července a mé jsou o den později. My raci dokážeme být okouzlující, ale také manipulativní. Jsme vždy připraveni někoho bodnout do zad.

Proč ses přihlásil do Kdo přežije? Je to pro mě a mou rodinu. Vždy jsme se nacházeli za hranicí chudoby. Rok co rok jsme se to snažili změnit. Ale takový život vás posilní. Ale víte co? Jsem už unavený z takového života. Chci být velkým přínosem pro mou rodinu – dokázat jim, že když se o něco snažíte, může se to vyplnit. Někdo musí udělat ten první krok. Nechci zůstat trčet ve starém přívěsu. Chci toho pro svou rodinu víc, hlavně pro mámu a babičku a také pomoct lidem v okolí, kteří to potřebují.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Život ve východním Kentucky má své výhody. Jsme venkovní lidé. Milujeme jezera, rádi se potulujeme po okolí a po horách, a hodně jsem se toho naučil o přírodě a přežívání v ní. A i když jsem zatím nebyl v situaci, abych tyto zkušenosti využil, věřím, že budu mít toho hodně co nabídnout. Nejsem sice dřevorubec, ale můžu nabídnout selský rozum, abych pomohl svému kmeni. Už také plánuji, že rozbiji své brýle, abych pomohl založit oheň a abych dokázal, že tenhle gay a venkovský křupan se nebojí přírody. Myslím, že překvapím spoustu lidí.

Hra:

  • Kmeny: Malolo (oranžový) → Naviti (fialový) → Naviti (fialový) → Lavita (černý, sloučený kmen)
  • Umístění: 5/20 (37 dní, člen poroty)

Videa:

Zajímavosti:

  • Donathan se hrdě hlásí k homosexuální orientaci.

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Líbil se mi hned od začátku. Kluk s velkým srdcem, který obětuje vše, aby se staral o svou rodinu. Konečně čistá duše v této hře, která to dotáhla daleko. Škoda jen té paranoii, která ho ke konci dostala.

28.4.2019 | 21:41:19

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama