Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Figgy Figueroa

Figgy Figueroa

Soutěžící třicáté třetí řady. Pracuje jako barmanka. V soutěži je členkou původního kmene Vanua.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Jessica Lynn „Figgy“ Figueroa

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Takali (fialový)

Umístění: 15/20 (18 dní)

Věk: 23

Bydliště: Nashville, Tennessee

Zaměstnání: barmanka

Zájmy: jízda na kajaku, tvorba videí a sledování fotbalu

Jak se popisuje: dobrodružná, svobodná a miláček davů

Osobní úspěch: Přestěhovala jsem se do Nashville a postavila se na vlastní nohy, v době, kdy jsem byla nejzranitelnější. Nechat všechno, co znám, za sebou kvůli neznámému městu? Děsivý. Proto jsem připravená na větší výzvu. Survivor je ta největší výzva.

Co ji vytáčí: Když jsou lidi líný a čekají, že se jim něco jen tak přihodí. O tom život není. Vstaňte a bojujte.

Co ji inspiruje: Moje máma. Dělala všechno pro to, abychom měli pohodový život a taky si prošla nezdravým vztahem s naším otcem. Naučila mě, jak se díky kuráži a síle můžu postavit sama za sebe a ukázala nám, jakou máme cenu. Za to ji obdivuji.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: žiletku, boty do vody, deku

Co pro ni znamená být z generace Millenials: Být z generace Millenials znamená být obdařen inovativní a kreativní myslí, a mít všechno na světě na dosah ruky. To vše zde čeká, stačí to jen uskutečnit. Tvrdě dřu pro to, abych se dostala tam, kam chci, a měla všechno, co mám. Lidé z generace Millenials dokážou tvrdě pracovat a přitom sdílet věci na Snapchatu.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Miluji Stephenie LaGrossu. Je tvrdá hráčka v různých směrech a je velmi taktická. Měla i slabší chvilky, ale i přesto je to drsná holka, která bojuje o přežití. Obdivuji ji.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Kvůli té výzvě. Vyrůstala jsem v šílené domácnosti na předměstí a přímo pod okny se děly různé zločiny. Musela jsem bojovat za všechno, co jsem kdy v životě měla, a Kdo přežije je ten největší boj, který chci podstoupit. Psychicky i fyzicky jsem neuvěřitelně silná.

Proč si myslí, že zvládne hru: Samozřejmě, že to zvládnu. Proč bych se jinak přihlásila? Jsem mladá a mám hodně znalostí. Nechci jen tak proplouvat, jsem vůdce. Povedu svůj kmen a dojdu až do konce s pomocí své milé osobnosti, elánu a pracovní morálky. Je to můj osud.

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Pardon, ale ta mě tak sr*la. :D

22.1.2018 | 22:57:51

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama