Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Hannah Shapiro

Hannah Shapiro

Soutěžící třicáté třetí řady. Pracuje jako barista. V soutěži je členkou původního kmene Vanua.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Hannah Shapiro

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Ikabula (zelený) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 2–3/20 (39 dní, finalistka)

Věk: 24

Bydliště: West Hollywood, California

Zaměstnání: barista

Zájmy: lyžování, potápění, jídlo, taky umím dělat hula-hoop za chůze

Jak se popisuje: jsem nerd, jsem soutěživá a podivínská

Osobní úspěch: V osmé třídě jsem hrála Bena Franklina v divadelní hře o roce 1776. Zpívala jsem falešně, lidi tleskali, prostě to byla elektrizující chvíle slávy.

Co ji vytáčí: Někdo, kdo rád zabíjí lidi. Nevím proč, ale strašně mě to štve! A taky lidi, kteří lepí žvýkačky na veřejné lavičky nebo prdí v malých výtazích.

Co ji inspiruje: Moje máma. Má nadlidskou úroveň tvrďáctví. Já hned brečím, když si o něco narazím ruku, když na mě řve nějaká autorita nebo když vidím video, jak někdo šimrá kočku. Moje máma je pravý opak. Je to úžasná bojovnice a já jsem její divný, ustrašený dítě.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: deník, svůj starý šátek, staromódní kompas

Co pro ni znamená být z generace Millenials: Být z generace Millenials znamená být in, cool, super a totálně skvělý. Mládí, do toho! Ne, nejsem ve skrytu duše osmdesátiletá neurotická židovka. Vůbec nevím, o čem mluvíte.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Jsem velkou fanynkou Johna Cochrana. Použil svůj humor a to, že nezapadal k tomu, aby ovládl hru, aniž by působil jako hrozba. Cochran měl sbírku šátků a na právech na Harvardu napsal práci o Kdo přežije. Já v rámci přihlášky na vysokou psala esej o tom, jak moc bych chtěla do Kdo přežije, takže jeho superfanouškovství je mi blízké. Navíc jsme oba dva očividně byli „hustí“ už na střední.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Fanynkou Kdo přežije jsem už od čtrnácti. S kamarádkou jsme pořádaly Survivor párty, při nichž jsme jedly červy a hlínu (aneb gumové žížalky a Oreo sušenky), zatímco soutěžící hladověli, a luxusní jídla, když vyhrávali odměny. Stručně řečeno, být soutěžícím v Survivoru bylo mým snem odjakživa. Taky se mi líbí ta představa, že by si moje čtrnáctileté já myslelo o mém dvacetičtyřletém já, že je cool.

Proč si myslí, že zvládne hru: Spíš to asi nezvládnu. Dokážu zakopnout i na chodníku, tak si představte, jak budu vypadat v divočině.

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama