Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Jay Starrett

Jay Starrett

Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje jako realitní makléř. V soutěži je členem původního kmene Vanua.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Justin „Jay“ Starrett

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Ikabula (zelený) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 6/20 (36 dní, člen poroty)

Věk: 27

Bydliště: Fort Lauderdale, Florida

Zaměstnání: realitní makléř

Zájmy: skimboarding, rybaření a víceméně jakýkoliv sport

Jak se popisuje: odhodlaný, inteligentní a zábavný

Osobní úspěch: Pořídil jsem si svůj vlastní dům už ve 25 letech.

Co ho vytáčí: Nemám rád, když lidi něco plánují nebo něco slíbí, a pak to nesplní.

Co ho inspiruje: S jistotou mohu říct, že mojí hrdinkou je moje překrásná máma. Přese všechno – včetně rozvodů a vážných zdravotních problémů – pořád pokračuje vpřed jako malá peruánská bojovnice. Desetkrát ji postihlo mozkové aneurysma, které muselo být už šestkrát operováno. Každý den vstává s úsměvem a motivuje a inspiruje mě a všechny lidi, se kterými přijde do styku. Moc si jí vážím.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: iPod, skimboard, DVD přehrávač a filmy

Co pro něj znamená být z generace Millenials: Generace Millenials pro mě znamená svobodu, protože jsme se narodili do doby, kdy je možné cokoliv. Sociální sítě a všechny podobné platformy vám pomáhají nejenom rychle zjistit informace, ale dávají vám možnost stát se čímkoliv nebo vytvořit cokoliv. To, že jste z generace Millenials znamená, že můžete následovat své sny a dělat nezvyklé věci. Dokud o svém snu jenom nepřemýšlíte, ale snažíte se ho uskutečnit, tak můžete vždycky uspět.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Řekl bych, že Russellu Hantzovi a Woo Hwangovi. Budu se neustále snažit všechno prozkoumat a hledat nápovědy a pozorovat okolí. Spojím se s muži i ženami, aby si všichni mysleli, že chci vybudovat tým, ale ve skutečnosti budu dělat podrazy a velké tahy, abych vyloučil jakoukoliv hrozbu, která by se mi mohla postavit do cesty. Zmínil jsem se, že to všechno budu dělat s úsměvem na tváři, aby pak pro mě na konci hlasovali?

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Někdy beru věci jako samozřejmost a chtěl bych se odpoutat od pohodlí. Chci tam přijít, hrát hru a vyhrát. Chci být ve spojení s přírodou a ztratit sám sebe, abych se mohl zase najít. Další důvod je jednoduchý, a to milion dolarů. No tak. To člověku dokáže změnit život.

Proč si myslí, že zvládne hru: Budu Poslední trosečník. Tečka. Jsem psychicky silný a fyzicky překonám všechny hranice svého těla. Jsem ohromně inteligentní, odhodlaný a soustředěný na výhru. Mám spoustu selského rozumu a vím, jak zmanipulovat lidi, abych dostal to, co chci. Jsem okouzlující, přátelský a pohledný chlápek, který se nebojí tvrdě pracovat a dělat velké tahy.

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama