Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Jeff Varner

Jeff Varner

Soutěžící druhé, třicáté první a třicáté čtvrté řady. Pracuje jako internetový manažer. Je členem původních kmenů Kucha, Ta Keo a Mana.

Sezóny 3
2001 - 2017

2. SÉRIE – THE AUSTRALIAN OUTBACK

Celé jméno: Jeffrey Keith „Jeff“ Varner

Kmeny: Kucha (modrý) → Barramundi (oranžový, spolčený kmen)

Umístění: 10/16 (21 dní)

Věk: 34

Bydliště: Manhattan, New York

Zaměstnání: internetový projektový manažer

Životopis: Jeff se narodil a vyrůstal v Greensboro v Severní Karolíně. Svůj bakalářský titul z žurnalistiky získal na University of North Carolina, Chapel Hill. Má rád sport a 16 let hrál hokej. Získal černý pásek v Tae Kwon Do

Na co je hrdý: Na to, že jsem se změnil z maloměšťáka na pořádné zvíře velkého města.

Zájmy: sport, kolečkové brusle, hudba, příroda a výlety do ní, starání se o děti (dělá dobrovolníka pro charity a podporu dětí v nouzi)

Jak se popisuje: provokativní, energický, soutěživý, dobrodružný, vyzkouší všechno

31. SÉRIE – CAMBODIA

Kmeny: Ta Keo (zelený) → Angkor (žlutý)

Umístění: 17/20 (11 dní)

Věk: 49

Bydliště: Greensboro, NC

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (červený) → Nuku (modrý) → Nuku (modrý)

Umístění: 14/20 (18 dní)

Věk: 50

Bydliště: High Point, NC

Jak se změnil od poslední hry: Jsem fyzicky zdatnější, méně emocionální a chytřejší. Jsem to však stále já a můžu se kdykoliv projevit, a to bez varování, nicméně se budu snažit být klidnější. Jsem poctěn, že jsem součástí této řady a je mi jasné, že by to mohlo být naposledy, co se Kdo přežije zúčastním, takže si chci užít prostředí, krásu a energii této skvělé show. Nedávno jsem dohrál jednu sérii, takže nadšení z toho, že jsem zpět mi mírní snaha nenechat se tolik unést.

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Budu mnohem užitečnější ve výzvách a hodlám být větším přínosem v táboře. Chci si vybudovat silné vztahy, které vydrží i po hře, ale už teď tam mám pár přátel. Dělám chyby, ale jsem hodný člověk s dobrým srdcem. Doufám, že to Amerika vidí. Ale pokud to nevidí mí protihráči, jejich mínus.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšný: Na to, že si mě vybrala Amerika! Také na svou instinktivní hru. Na mou schopnost mít pod kontrolou nestálou skupinu lidí a že jsem rozhodoval, kdo půjde domů během prvních dvou kmenových rad.

Čeho nejvíce lituje: Že jsem začal hrát tvrdě už příliš brzy. Toho, že jsem ze začátku do hry vložil moc emocí. Dále toho, že jsem si vytáhnul šátek Angkoru. Nezáleží na tom, jak dobře člověk hraje, někdy může všechno pokazit špatný výběr šátku.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Tuto sérii se chci víc bavit. Zkombinuji své hry z minulých sérií – tvrdou hru s bystřejším přístupem. Plánuju mít emoce více pod kontrolou. A pokud to okolnosti dovolí, tak zvládnu promíchání kmenů lépe. Mám v úmyslu navázat aliance s velkými hrozbami.Pokud bych byl po promíchání v menšině, ujistím se, aby tam se mnou byl někdo, kdo je větší hrozba než já. A taky bych se chtěl konečně dostat do poroty, ale i když se mi to nepodaří, tak si chci hru aspoň pořádně užít.

Zajímavost:

  • Jeff je jedním z LGBT soutěžících Survivora.

Zdroj: CBS, CBS, CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Díky němu to byla jedna z nejzajímavějších kmenovek. Ten pohled Zekeho, když to Jeff řekl, byl k nezaplacení. :D

22.4.2019 | 13:21:02
SaDiablo

Škoda toho, jak skončil ve hře, ale dostal za to pěkný kapky, a nakonec o tom napsal knížku. :D

9.11.2017 | 18:56:05

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama