Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Jessica Lewis

Jessica Lewis

Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje v oblasti práv. V soutěži je členkou původního kmene Takali.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Jessica Blain-Lewis

Kmeny: Takali (fialový, Gen X) → Takali (fialový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 10/20 (30 dní, členka poroty)

Věk: 37

Bydliště: Voorheesville, New York

Zaměstnání: asistentka okresního návladního

Zájmy: malování, pečení a fotografování

Jak se popisuje: jedinečná, nekonvenční a záhadná

Osobní úspěch: Dostala jsem se na právnickou školu, dokončila jsem ji, složila advokátské zkoušky a nyní exceluji jako prokurátorka. Všechno jsem to zvládla a při tom jsem se ještě vdala a založila rodinu. To vše za pouhých šest let, a to jsem stihla porodit i dvě děti. Před nedávnem jsem vedla proces, po jehož ukončení mi celá porota zatleskala. Předseda soudu mi později řekl, že nikdy neviděl, aby si prokurátor vysloužil potlesk – a to strávil u soudu více jak 20 let. V tu chvíli se mi potvrdilo, že ten nedostatek spánku, přesčasy, tvrdá práce a psychické vyčerpání za to všechno stálo.

Co ji vytáčí: lidé, kteří viní ostatní za své vlastní trápení

Co ji inspiruje: Můj táta. Narodil se do farmářské rodiny a prošel si velmi obtížnou výchovou. Je opravdu oddaný své rodině a má nepopsatelnou vůli a kuráž.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: balzám na rty, šampaňské a chipsy s příchutí soli a octu, a fotografii své rodiny

Co pro ni znamená být z Generace X: Moji rodiče byli farmáři a pracovali tvrději než kdokoliv jiný. Neměli žádné dovolené, volné dny nebo přestávky. Bez ohledu na to, jaké bylo počasí, jak na tom byli zdravotně a finančně, nikdy se nevzdali. Nikdy nepřestali. To jsem si navždycky zapamatovala. Nikdo nebude žít za mě. Nikdo mi nedá oddych. Když budu něco chtít, musím se zvednout a něco pro to udělat, bez ohledu na to, jak se budu cítit či jak obtížné to bude. O svém životě rozhoduji pouze já. Viděla jsem, co museli rodiče podstupovat, a slíbila jsem si, že se nikdy nepřestanu snažit dosáhnout svých cílů. Nic z toho, co mám, mi nikdo nedal zadarmo. Musela jsem si to zasloužit a pokračuji v tom i nadále.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Cirie Fields. Její dřívější životní problémy jsou hodně podobné těm mým. Tím jsme si obě vypěstovaly pevnou osobnost, schopnost se motivovat a nikdy se nevzdávat. To, společně se silným odhodláním pomoci své rodině, nám to dává to, co mnoha lidem chybí – elán.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Můj život je jako schodiště z filmu Labyrinth – směr ani uspořádání nedává smysl, ale vždycky se nějak zvládnu dostat tam, kam jsem chtěla dojít. Pro mě ty schody nikdy nekončí. Mám vnitřní motivaci a nikdy nebudu hotová nebo spokojená.

Proč si myslí, že zvládne hru: V práci musím být velmi výřečná a také musím umět porotě obhájit případ, což dělám ráda. S tím ale taky přichází veliká zodpovědnost a tlak. Musím přesvědčit porotu složenou z 12 lidí, že předložené důkazy a prezentované argumenty nepochybně dokazují vinu obžalovaného. Nezáleží na situaci nebo na okolnostech, vždy si musím zachovat vyrovnanost a zároveň se soustředit na to, abych dosáhla těch správných výsledků. A to je podstata Kdo přežije.

Zajímavost:

  • Jessica je třetím hráčem Kdo přežije, který byl vyřazen kvůli tahání kamenů (zbylí dva jsou Paschal English a Katie Collins).

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama