Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Jessica Lewis

Jessica Lewis

Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje v oblasti práv. V soutěži je členkou původního kmene Takali.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Jessica Blain-Lewis

Kmeny: Takali (fialový, Gen X) → Takali (fialový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)


Umístění: 10/20 (30 dní, členka poroty)

Věk: 37

Bydliště: Voorheesville, New York

Zaměstnání: asistentka okresního návladního

Zájmy: malování, pečení a fotografování

Jak se popisuje: jedinečná, nekonvenční a záhadná

Osobní úspěch: Dostala jsem se na právnickou školu, dokončila jsem ji, složila advokátské zkoušky a nyní exceluji jako prokurátorka. Všechno jsem to zvládla a při tom jsem se ještě vdala a založila rodinu. To vše za pouhých šest let, a to jsem stihla porodit i dvě děti. Před nedávnem jsem vedla proces, po jehož ukončení mi celá porota zatleskala. Předseda soudu mi později řekl, že nikdy neviděl, aby si prokurátor vysloužil potlesk – a to strávil u soudu více jak 20 let. V tu chvíli se mi potvrdilo, že ten nedostatek spánku, přesčasy, tvrdá práce a psychické vyčerpání za to všechno stálo.

Co ji vytáčí: lidé, kteří viní ostatní za své vlastní trápení

Co ji inspiruje: Můj táta. Narodil se do farmářské rodiny a prošel si velmi obtížnou výchovou. Je opravdu oddaný své rodině a má nepopsatelnou vůli a kuráž.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: balzám na rty, šampaňské a chipsy s příchutí soli a octu, a fotografii své rodiny

Co pro ni znamená být z Generace X: Moji rodiče byli farmáři a pracovali tvrději než kdokoliv jiný. Neměli žádné dovolené, volné dny nebo přestávky. Bez ohledu na to, jaké bylo počasí, jak na tom byli zdravotně a finančně, nikdy se nevzdali. Nikdy nepřestali. To jsem si navždycky zapamatovala. Nikdo nebude žít za mě. Nikdo mi nedá oddych. Když budu něco chtít, musím se zvednout a něco pro to udělat, bez ohledu na to, jak se budu cítit či jak obtížné to bude. O svém životě rozhoduji pouze já. Viděla jsem, co museli rodiče podstupovat, a slíbila jsem si, že se nikdy nepřestanu snažit dosáhnout svých cílů. Nic z toho, co mám, mi nikdo nedal zadarmo. Musela jsem si to zasloužit a pokračuji v tom i nadále.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Cirie Fields. Její dřívější životní problémy jsou hodně podobné těm mým. Tím jsme si obě vypěstovaly pevnou osobnost, schopnost se motivovat a nikdy se nevzdávat. To, společně se silným odhodláním pomoci své rodině, nám to dává to, co mnoha lidem chybí – elán.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Můj život je jako schodiště z filmu Labyrinth – směr ani uspořádání nedává smysl, ale vždycky se nějak zvládnu dostat tam, kam jsem chtěla dojít. Pro mě ty schody nikdy nekončí. Mám vnitřní motivaci a nikdy nebudu hotová nebo spokojená.

Proč si myslí, že zvládne hru: V práci musím být velmi výřečná a také musím umět porotě obhájit případ, což dělám ráda. S tím ale taky přichází veliká zodpovědnost a tlak. Musím přesvědčit porotu složenou z 12 lidí, že předložené důkazy a prezentované argumenty nepochybně dokazují vinu obžalovaného. Nezáleží na situaci nebo na okolnostech, vždy si musím zachovat vyrovnanost a zároveň se soustředit na to, abych dosáhla těch správných výsledků. A to je podstata Kdo přežije.

Zajímavost:

  • Jessica je třetím hráčem Kdo přežije, který byl vyřazen kvůli tahání kamenů (zbylí dva jsou Paschal English a Katie Collins).

Zdroj: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama