Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

John Hennigan

John Hennigan

Soutěžící třicáté sedmé série. Živí se jako profesionální zápasník. V soutěži je členem původního kmene Goliath.

Sezóny 1
2018 - 2018

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: John Randall Hennigan

Věk: 38

Bydliště: Los Angeles, CA

Zaměstnání: profesionální zápasník

Zájmy: parkour, MMA, psaní a surfování

Jak se popisuje: neuctivý, ambiciózní a optimistický

Osobní úspěch: Fanoušci profesionálních zápasů mě znají jako „The Mayor of Slamtown“, „Johnny Nitro“, „John Morrison“, „Johnny Mundo“, „Johnny Impact“, „the Shaman of Sexy“, „The Wednesday Night Delight“ a tak dále. Mám více přezdívek, než kolik má spousta zápasníků na kontě šampionátů. Také mám několik přezdívek, které nejsou tak pěkné. Navíc jsem také účinkoval v několika televizních seriálech a filmech jako jsou třeba GLOW na Netflixu či oceňovaná akční komedie Boone: The Bounty Hunter, kterou jsem dokonce napsal a produkoval.

Co ho vytáčí: nevyžádané rady, klamní lidé

Co ho inspiruje: Můj otec je ten nejvíce autentický, charismatický a vzdělaný člověk jakého znám. Hodně pracoval, aby zajistil dobrý život mě, mé matce a mým sestrám. Je středem každé konverzace a vždy má čas na svou rodinu.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: troje činky

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Mike Holloway s trochou Cochrana. Plánuji brzy zformovat alianci a začít hrát čestně. Používat strategii ve výzvách a dominovat, když to bude potřeba. Pokud se to bude zdát dobré ze strategického hlediska, tak se budu snažit vynikat, ale plánuji, že budu opatrnější než Mike, protože není nic horšího, než veřejně dávat najevo svou touhu vyhrát a nezajímat se o blaho skupiny, neboť kvůli tomu přicházíte o důvěru. Cochran byl takovým terapeutem pro mnohé hráče a podobně byl na tom Mike, když se zastával Shirin, nicméně Cochran měl se svou skupinou lepší vztahy než Mike.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Chci vyhrát a získat ty peníze. Mám v plánu si koupit Corvette velikosti Hummera, ale musí být rychlé jako Corvette.

Proč si myslí, že zvládne hru: Můj každodenní život se skládá z tréninků, budování vztahů a toho, že jsem součástí více než 20 zápasnických organizací po celém světě. Před dvěma lety jsem přišel do Triple A aniž bych mluvil španělsky a seděl jsem v šatně s dalšími hrdými zápasníky, kteří pracovali pro tuto společnosti již více než 20 let. O necelý rok později jsem se stal prvním nemexickým trojnásobným šampionem z Triple A, jelikož jsem si strategicky vybojoval své místo v této organizaci, vybudoval skvělé vztahy s majitelem a nakopal zadky, díky čemuž si mě všichni všimli. Jsem napůl Ir a napůl Američan, který mluví anglicky a vyrůstal v Palos Verdes a multimilionová mexická zápasnická společnost se rozhodla, že jsem ten nejvhodnější, kdo bude reprezentovat jejich značku. Všude, kam jdu, mě čeká stejná výzva. Vyhraji, protože vím, jak správně hrát.

Hra:

  • Kmeny: Goliath (fialový) – Tiva (zelený) → Kalokalo (modrý, sloučený kmen)
  • Umístění: 12/20 (22 dní, porotce)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Už jako malý kluk jsem byl fanoušek wrestlingu (World Wrestling Entertainment=WWE), od TV Shows až po stovky hodin hraní na PS 1. Nemohl jsem uvěřit svým očím, když jsem zahlédl Johna Morrisona. Hodně jsem mu přál, aby se dostal aspoň do poroty (i když mohl ještě pár kmenovek přežít) a jsem rád, jak ukázal, že to není jen tupý svalovec, ale i dobrý člověk a skvělý hráč.

1.5.2019 | 19:55:57

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama