Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Julie Rosenberg

Julie Rosenberg

Soutěžící třicáté osmé série. Živí se vyráběním hraček. V soutěži je členkou kmene Kama.

Sezóny 1
2019 - 2019

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Julie Rosenberg

Věk: 46

Bydliště: New York City, New York

Zaměstnání: výrobce hraček

Zájmy: psychologické thrillery, lekce bikram jógy, únikové hry a trávení příliš mnoho času na internetu hledáním bezlepkových receptů, které stejně nikdy neuvařím

Jak se popisuje: Podceňovaná, odhodlaná a možná trochu neurotická. Dobře, jsem rozhodně neurotická.

Osobní úspěch: Vychovala jsem dvě děti, které mě každý den ohromují svou inteligencí, sílou, smyslem pro humor a houževnatostí. Doufám, že jednoho dne na mě budou stejně hrdé, jako jsem hrdá já na ně.

Co ji vytáčí: chamtiví lidé; když mi někdo narušuje osobní prostor a cokoliv s květinovou vůní

Co ji inspiruje: Můj manžel. Je neuvěřitelně chytrý, starostlivý a obětavý. Vždycky tu je pro mě a podporuje mě ve všem, co dělám. Když ho pozoruji, jak tráví čas s dětmi, vždycky si uvědomím, že on je ten nejlepší příklad rodiče. To mě motivuje k tomu, abych byla sama lepší matkou.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: iPhone s hudbou; fotku manžela, dětí a psů; mléčnou čokoládu

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Mám v sobě kombinaci Stepheniiny houževnatosti, Ciriina smyslu pro humor a jejího zábavného ducha a Dawnina sklonu všechno emocionálně prožívat.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Kvůli té výzvě. Chtěla jsem hrát tuhle šílenou hru už od doby, kdy jsem viděla první díl. Vždycky mě něco lákalo na překračování svých absolutních fyzických i psychických hranic. Chci dokázat sama sobě i všem, kteří mě znají, že na to mám!

Proč si myslí, že zvládne hru: Nepochybuji o tom, že budu celou dobu mimo svou komfortní zónu, ale když si něco vezmu do hlavy, zaměřím se na to a nikdy se nevzdám. I když asi nebudu ten fyzicky nejzdatnější hráč, pořád jsem chytrá, společenská a do hry vložím rozum i srdce. Na tohle jsem čekala 18 let a před výhrou mě nic nezastaví. Jiný výsledek si ani nepřipouštím!

Hra:

  • Kmeny: Kama (žlutý) → Kama (žlutý) → Vata (červený, sloučený kmen)
  • Umístění: ?/18 (X dní)

Videa

Zdroj: CBS,
překlad vytvořen ve spolupráci s Reality-show.eu.
Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama