Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Keith Sowell

Keith Sowell

Soutěžící třicáté osmé série, který studuje medicínu. V soutěži je členem původního kmene Manu.

Sezóny 1
2019 - 2019

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Keith Sowell

Věk: 19

Bydliště: Durham, Severní Karolína

Zaměstnání: student přípravky na medicínu

Zájmy: psaní a recitování poezie, tenis, hraní deskových her, videoher a chození do kina.

Jak se popisuje: nábožensky založený, soupeřivý a kreativní

Osobní úspěch: Když jsem získal stipendium od Nadace Jackieho Robinsona (pozn.: Jackie Robinson byl první černošský baseballista, který hrál v nejvyšší americké baseballové lize MLB. Nadace Jackieho Robinsona udílí stipendia afroamerickým studentům, kteří ztělesňují Jackieho ideály), protože jsem nikdy dřív nedokázal nic na národní úrovni. Pořád mě to udivuje! Měli přes 3500 přihlášených, na pohovor nás pozvali 140 a stipendium přiznali jen 63 studentům. Je mi obrovskou ctí, že můžu patřit mezi těch 63 studentů, a vím, že je to díky Boží milosti.

Co ho vytáčí: Když egocentričtí lidé mluví o tom, kolik mají peněz a co všechno dokázali, a do konverzací se zapojují jen tehdy, když se mluví o nich nebo o lidech na „jejich úrovni“.

Co ho inspiruje: Mou inspirací jsou rozhodně moje mamka a babička! Bez nich bych určitě nebyl takový člověk, jakým jsem dnes. Naučily mě morálce, hodnotám a jak být za všech okolností milující a laskavý. Viděly mě i v těch nejhorších chvílích a přesto mě mají pořád rády. Nikdy jsme toho moc neměli, ale mamka se kvůli mě vždycky snažila vyjít s penězi. Babička mě zase přivedla k víře, která je v mém životě tou největší oporou. Jsou to moje hrdinky!

Tři věci, co by si vzal na ostrov: Bibli, vlastní knihu poezie, bundu Black Panther

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Mám blízko k Jeremymu Collinsovi, protože je rodinný typ. Svou rodinu stavěl před cokoliv ostatní a hrál jenom kvůli nim. Moje rodina je jediná skutečná věc, kterou mám od narození! Všechno dělám jen pro ně. Také bych se rád spoléhal na sociální hru podobně jako on a navazoval s lidmi dlouhodobé vztahy.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Mou hlavní motivací pro účast v pořadu je moje rodina. Od mého narození bydlíme ve stejném přívěsu a moc se toho nezměnilo. Když se mi ve škole začalo dařit, všichni začali doufat, že nás pomůžu dostat ze stagnace. Jestli můžu něco udělat, aby se nám začalo dařit lépe, tak si pište, že pro to udělám všechno. Survivor pro mě může být dobrý začátek. Také bych se chtěl dozvědět více o sobě. Nikdy jsem si nemusel lovit potravu nebo žít venku, tak jsem zvědavý, co všechno dokážu. Samozřejmě jsem také velký fanoušek a tohle je můj sen! Už teď jsem nejmladší černý trosečník. Nebylo by super k tomu přidat i titul nejmladšího Posledního přeživšího?

Proč si myslí, že zvládne hru: Vím, že můžu být Posledním přeživším, protože jsem už v životě musel překonávat překážky. U mě jako u černocha z nižší třídy se rozhodně nečekalo, že budu jedním z nejlepších studentů ve třídě a že si budu moci dovolit studium na Dukeově univerzitě. Neměl jsem v rodině generace doktorů, kteří by mě naučili úspěchu, ani dost peněz na to, abych si mohl dovolit přípravné kurzy na vzdělávací příležitosti. Ještě rok před maturitou jsem ani nevěděl, co je to známkový průměr nebo percentil. Když jsem psal test Pre-SAT (pozn.: standardizovaný test v americkém školství přibližně na stejné úrovni, jako jsou české srovnávací testy Scio), ptal jsem se: „Pro který předmět to píšeme?“ Byl jsem v nevýhodě, ale přesto se mi to povedlo. Překonal jsem překážky a udělal všechno pro to, abych se dostal na přípravku na medicínu. Jsem energický, soustředěný a mám vůli dost silnou na to, abych pohnul horami. Zatím mě nic nezastavilo, takže mě nezastaví ani 17, 19 nebo kolik dalších trosečníků!

Hra:

  • Kmeny: Manu (modrý)
  • Umístění: 17/18 (6 dní) → 18/18 (17 dní)

Videa

Zdroj: CBS
překlad vytvořen ve spolupráci s Reality-show.eu
Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sice jsem se divil, jak dlouho tam ten mamánek vydržel, ale i tak budu rád, že ho už neuvidím.

9.8.2020 | 22:44:35

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama