Survivor (Kdo přežije) Lyrsa Torres

Lyrsa Torres

Lyrsa Torres

Soutěžící třicáté sedmé série. Pracuje na letišti. V soutěži je členkou původního kmene David.

Sezóny 1
2018 - 2018

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Lyrsa María Torres-Vélez

Věk: 36


Bydliště: Boston, MA

Zaměstnání: zaměstnankyně letecké společnosti

Zájmy: kickbox, psaní, kreslení

Jak se popisuje: extra-úspěšná, zábavná a vynalézavá

Osobní úspěch: Vrátila jsem se do školy a zvládla jsem odpromovat.

Co ji vytáčí: Nedokážu vystát špinavou kuchyni, lidi, co neustále mluví jen o sobě, a také zbytečně dlouhotrvající zvu­ky

Co ji inspiruje: Mou hrdinkou je má máma, ale neříkejte jí to prosím! Po 40 letech se vrátila do školy a odpromovala s vyznamenáním. Sledovala jsem, jak překonávala své obavy a jak bojovala se školou. Nikdy se ale nevzdala a dokonce jsme měli nějaké hodiny spolu!

Tři věci, co by si vzala na ostrov: blok na kreslení a tužku, knihu „100 Years of Solitude“, rukavice na kickbox

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Asi jako Sandra. Její první dvě hry, kdy hrála tak, aby se nikdy nestala kandidátem na vyřazení a k tomu hrát nenápadně až do konce byly velmi dobré. A také bych v Game Changers snědla tu kozu. Je to přece jídlo!

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Chci dokázat sobě a svým přátelům, že to dokážu. Již od první řady jsem fanouškem této show, ačkoliv pár detailů jsem již zapomněla. Mí přátelé si myslí, že kvůli tomu, že ani nechodím stanovat, to prostě nezvládnu. V této hře jde také o sociální hru, ne jen o fyzickou stránku hry, a myslím si, že dokážu přežít a přelstít, pokud budu sama sebou a používat mozek. Mám také studentské půjčky a musím zaplatit za doktorské studium. Také bych chtěla vyhrát kvůli mým rodičům a přátelům. Po hurikánu Maria se spoustu věcí již nedalo vrátit, takže bych jim všem ráda pomohla.

Proč si myslí, že zvládne hru: Asi nebudu fyzickou hrozbou, ačkoliv jsem dobrá v kickboxu, který dělám již čtyři měsíce. Ale myslím si, že dokážu vyhrát díky pozorování ostatních hráčů, využívání jejich slabostí ke svému postupu a dobré sociální hře. Na tu spoléhám ze všeho nejvíc. Budu lidi vyhazovat, ale vztah, který s nimi vybuduji, bude opravdový. Jsem velmi loajální a čestný člověk, takže se budu snažit nepodrážet ostatní, ale je to hra a já chci vyhrát.

Hra:

  • Kmeny: David (oranžový) – Jabeni (fialový)
  • Umístění: 14/20 (17 dní)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Jako co bylo toto za stvoření? To se snad ani nedá přirovnat k člověku. Zkrátka není pravidlo, že vás piercing, tetování a barvené vlasy udělají zajímavějšími. Ne, díky.

1.5.2019 | 19:59:47

Stav překladu

Epizoda S40E00: Survivor at 40: Greatest Moments and Players

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci