Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Malcolm Freberg

Malcolm Freberg

Soutěžící dvacáté páté, dvacáté šesté a třicáté čtvrté řady. Pracuje jako barman. Je členem původních kmenů Matsing, Bikal a Mana.

Sezóny 3
2012 - 2017

25. SÉRIE – PHILIPPINES

Celé jméno: Malcolm Freberg

Kmeny: Matsing (modrý) → Tandang (žlutý) → Dangrayne (černý, spolčený kmen)

Umístění: 4/18 (38 dní, člen poroty)

Věk: 25

Bydliště: Hermosa Beach, California

Zaměstnání: barman

Zájmy: cvičení, psaní/četba, párty

Jak se popisuje: okouzlující, oslnivý a nafoukaný

Osobní úspěch: Na škole jsem pomohl zorganizovat a řídit program, který spároval univerzitní atlety s diskriminovanými dětmi ve sportovní lize. Existuje dodnes.

Co ho vytáčí: hloupí lidé

Co ho inspiruje: O. J. Simpson před soudním dramatem. Když byl malý, tak měl rachitidu (křivice). Na jeho narozeniny, když byl ještě stále mladý, jej otec vzal na autogramiátu, aby potkal Jima Browna. O. J. se za ním dobelhal a řekl mu, že jednou pokoří všechny jeho rekordy, což se mu nakonec povedlo. Zajímají mě takovéto příběhy znevýhodněných li­dí.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: gumičky do vlasů, knih skládaček, whiskey

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Myslím, že budu hrát jako Russell. S pevnou rukou můžeš hru kontrolovat a ovládat. Jen musíš být dostatečně chytrý, abys přinutil ostatní, aby ti za všechno na konci poděkovali. Budu ovládat hru od prvního dne dokud mi nebude do rukou předán obrovský šek s mým jménem na něm.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Survivor sleduji již od svých 12 let. Některé děti během dospívání sledovali v televizi baseball a snili o tom, že budou mít šanci zahrát si ve velké lize. Já sledoval během dospívání Survivor a snil jsem o tom, že se jednou téhle show zúčastním.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem chytrý, sportovní a pohledný.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Nemá důvod hrát hru, kterou nehraješ, abys vyhrál. To nejlepší co mám, je moje cílevědomost být šampionem.

26. SÉRIE – CARAMOAN

Kmeny: Bikal (fialový, Favorité) → Gota (oranžový) → Enil Edam (želený, spolčený kmen)

Umístění: 9/20 (30 dní, člen poroty)

Věk: 25

Bydliště: Hermosa Beach, California

Zaměstnání: barman

Zájmy: cvičení, psaní/četba, párty

Jak se popisuje: okouzlující, oslnivý a od posledně méně nafoukaný

Osobní úspěch: To, že jsem strávil více než měsíc s Abi-Mariou Gomez, a stále jsem státem Kalifornie považován za duševně zdravého.

Co ho vytáčí: bývalé televizní hvězdy

Co ho inspiruje: O. J. Simpson před soudním dramatem. Když byl malý, tak měl rachitidu (křivice). Na jeho narozeniny, když byl ještě stále mladý, jej otec vzal na autogramiátu, aby potkal Jima Browna. O. J. se za ním dobelhal a řekl mu, že jednou pokoří všechny jeho rekordy, což se mu nakonec povedlo. Zajímají mě takovéto příběhy znevýhodněných li­dí.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: mýdlo, knihu skládaček, skrytý symbol imunity, který jsem nepoužil v minulé řadě (výhoda do začátku)

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: To zní jako záludná otázka.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Jsem obrovský fanoušek této show. To, že jsem měl možnost hrát jednou bylo neuvěřitelné. A navíc dostat šanci hrát podruhé…kdo by to odmítl?

Proč si myslí, že zvládne hru: Zkušenosti znamenají hodně v každé životní sitaci. Minule jsem zvládl vydržet 38 dní, takže musím hrát tak, aby se mi moje druhá hra také líbila. Jo, a jsem navíc chytrý, sportovní a pohledný.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Hraješ hru, abys vyhrál. Nejsem v Kdo přežije, abych získal skvělou zkušenost, nějak dospěl nebo zjistil, kolik toho mé tělo zvládne. To vše se nejspíš stane, ale není to důvod, proč tu jsem. To nejlepší co mám, je moje cílevědomost a soustředěnost na jeden cíl: sedm cifer na bankovním účtu.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (oranžový) → Nuku (modrý)

Umístění: 17/20 (11 dní)

Věk: 29

Bydliště: Hermosa Beach, CA

Jak se změnil od poslední hry: Moje vlasy jsou – překvapivě – ještě hustší než dříve. Sledoval jsem znovu nezdravé množství filmů od Disneyho a zjistil jsem, že spíš tíhnu k záporákům. Gastona nikdo nepochopil. A trochu jsem přibral.

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Umím všechny ty venkovní aktivity. To všichni víme. Včem jsem se zlepšil jsou emoce, zranitelnost, pocity a tak podobně.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšný: Nehraji na jistotu. Rád riskuji – ať už to dopadne dobře či špatně.

Čeho nejvíce lituje: Že jsem prohrál. A taky že jsem nosil moc kostkovaných košil.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Udělám stejné velké kroky, ale obratněji. Opět najdu všechny skryté symboly imunity, pořád budu ostatním kazit hru, ale jelikož jsem trochu starší a moudřejší (haha), tak bych měl za to konečně dostat zaplaceno. Prosím ještě o opětovné zavedení těch velkých šeků, až bude probíhat má korunovace.

Zdroj: CBS, CBS, CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Ve 34. řadě vypadl moc brzy, mohl toho ještě dost dosáhnout. Ale byla to vážně zajímavá kmenová rada. ;-)

22.4.2019 | 13:23:01

Stav překladu

Epizoda S45E13: Living the Survivor Dream

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama