Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Mari Takahashi

Mari Takahashi

Soutěžící třicáté třetí řady. Živí se jako hráčka počítačových her. V soutěži je členkou původního kmene Vanua.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Mariko „Mari“ Takahashi

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials)

Umístění: 19/20 (7 dní)

Věk: 31

Bydliště: Los Angeles, California

Zaměstnání: hráčka počítačových her

Zájmy: počítačové hry, horolezectví a cestování

Jak se popisuje: odvážná, přizpůsobivá a rozvážná

Osobní úspěch: Výstup na Kilimandžáro. Znamenalo to pro mě více než jen výstup na téměř šest kilometrů vysokou horu, a to přechod ze světa, který jsem důvěrně znala, což je balet, kterému jsem věnovala 25 let života, do světa, který neznám, což mě přivedlo k tomu, že se nyní živím hraním počítačových her.

Co ji vytáčí: stagnace a lenost

Co ji inspiruje: Sheryl Sandberg (provozní ředitelka Facebooku), protože je pro mě obrovskou inspirací a měla obrovský vliv na to, jak jsem se vypracovala ve svém oboru.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: deník a něco na psaní, svůj iPhone s připojením na wi-fi, náklaďák plný tacos

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Ráda bych hrála jako Yul Kwon. Byl neuvěřitelně chytrý a celou hru měl před ostatními dva kroky náskok. Bylo pozoruhodné, že měl věci tak pod kontrolou, že ani nemusel zahrát imunitu. Taky bych chtěla hrát jako Kelley Wentworth v sérii Second Chance.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Hlavně kvůli slávě. Ráda vyhrávám a chci vyhrát i Survivor. Jsem od přírody soupeřivá a budu hrát tvrdě, abych získala tu výhru. Pro mě bude největší výhrou, když budu moci říct, že jsem přežila 39 dnů psychického a fyzického chaosu a dostala se až na vrchol. Na ten titul bych byla velmi hrdá.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem vytrvalá. Ráda vyhrávám. Hraji, abych vyhrála. Soutěžím každý den. Počítačové hry udržují mou mysl ve formě a mé oči ve střehu, a touží po té výhře. Moje baletní minulost zhatí ostatním šanci na výhru jakékoliv soutěže v rovnováze. Moje sociální hra bude přesně vykalkulovaná. Sociální strategií se živím. Na internetu nezískáte 35 miliónů fanoušků jen tak náhodou, je to strategií, vypočítavostí, vynalézavostí a inteligencí. Přesně tak budu hrát Survivor a nakonec ho vyhraji.

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Není vlastně ani co hodnotit.

22.1.2018 | 22:58:21

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama