Survivor (Kdo přežije) Nick Wilson

Nick Wilson

Nick Wilson

Soutěžící třicáté sedmé série. Pracuje jako veřejný obhájce. V soutěži je členem původního kmene David.

Sezóny 1
2018 - 2018

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Nick Wilson

Věk: 27


Bydliště: Williamsburg, KY

Zaměstnání: veřejný obhájce

Zájmy: plavení se na jezeře, jízda na čtyřkolkách, jíst jídlo při fotbalových zápasech a koňských závodech

Jak se popisuje: okouzlující, přátelský a inteligentní

Osobní úspěch: Že jsem se stal právníkem, který pochází z venkova. Jsem první z rodiny, kdo získal bakalářský diplom. Také jsem hrdý na to, že jsem veřejným obhájcem a na prvním místě je pro mě pomoci lidem a ne výše zisku – hlavně to tak mám kvůli tomu, že mě peníze a myšlenka na to být bohatý mě motivovaly již během mého studia.

Co ho vytáčí: Lidé, kteří se urazí kvůli maličkostem a lidé, co si myslí, že ví všechno.

Co ho inspiruje: Má babička. Je to ten nejméně sobecký člověk, jakého jsem kdy potkal. Když se mí rodiče rozvedli, tak to byla ona, kdo vychovával mě a mé čtyři sourozence zatímco jsme žili u otce. Naučila mě hodně o životních lekcích, jako třeba to, proč si cenit tvrdé práce a proč je důležité pomáhat ostatním. Také mě naučila, jak si užít pivo a bluegrass hudbu. Pořádně pracuj, pořádně si hrej a pořádně miluj. Její oblíbená citace je „Když to nepoužíváš, tak o to přijdeš!“

Tři věci, co by si vzal na ostrov: ochlazovač vzduchu, pivo, rádio

Hráč Survivoru, kterému je podobný: J.T. ze sérií Tocantins, Heroes vs. Villains a Game Changers. Mám taky stejný jižanský šarm. Stejně jako on dokážu být v zápalu soutěže tvrdohlavý a neposlouchat okolí. Buď se mi podaří vyhrát, nebo sám sebe pošlu domů. Ale ničeho nebudu litovat!

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Myslím, že celkově existují tři důvody, proč se lidé hlásí do Survivora – dobrodružství, peníze a sláva. Mou hlavní motivací jsou zážitky a dobrodružství! Hrát tuto hru bylo mým snem již od dětství. Chci čelit výzvám a získat díky tomu i něco do běžného života. Mou druhou motivací jsou ty peníze. Pokud bych měl milion dolarů, tak bych mohl splatit své studentské půjčky, díky čemuž bych mohl více rozjet svou kariéru. Peníze nejsou tou nejhlavnější motivací, protože si myslím, že se mi jednou povede vydělat milion dolarů díky své kariéře. O slávu mi ani moc nejde. Stejně většinou bývají dnešní soutěžící slavní jen tak půl roku, déle ne.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vím, že se můžu stát vítězem, protože mám vše potřebné pro tuto hru. Předně jsem neústupný a tvrdě dřu. Splňuji si své sny již celý život, ačkoliv jsem začínal skromně. Zadruhé, jsem přátelský a oblíbený člověk. A za třetí, jsem v dobré kondici a silnější než vypadám. Bude se mi dařit ve výzvách, jak kmenových tak i individuálních, a to ve fyzických výzvách i skládačkách. Začtvrté, jsem velmi chytrý, což dokážu dobře skrýt díky svému akcentu a tomu, že jsem žil v maloměstě. Rozhodně mě budou ostatní podceňovat. A nakonec, jsem velký stratég a vyznám se v této hře. Jsem superfanoušek, který studoval každou sérii a každý tah. Aneb jak jsem říkal, jsem pro tuto soutěž jako stvořený.

Hra:

  • Kmeny: David (oranžový) → Jabeni (fialový) → Kalokalo (modrý, sloučený kmen)
  • Umístění: 1/20 (39 dní, vítěz série)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zákeřný a slizký had. Úplně odpovídá to, že dělá právníka. Výhru si nezasloužil, ale bohužel byl v té trojici nejlepší volba. Zklamání, stejně jako celá řada.

1.5.2019 | 20:07:10

Stav překladu

Epizoda S39E05: Don't Bite the Hand That Feeds You

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Oblíbení soutěžící S39

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové