Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Parvati Shallow

Parvati Shallow

Soutěžící třinácté, šestnácté, dvacáté a čtyřicáté série, která je aktuálně životní koučkou. Je členkou původních kmenů Rarotonga, Malakal, Villains a Sele.

Sezóny 4
2006 - 2020

13. SÉRIE – COOK ISLANDS

Celé jméno: Parvati Shallow

Datum narození: 21. září 1982

Věk: 23

Bydliště: West Hollywood, Kalifornie

Zaměstnání: boxerka a číšnice koktejlů

Životopis: Parvati je nejstarší ze tří sourozenců a vyrůstala ve Vero Beach na Floridě. Když jí bylo 11 let, přestěhovala se jejich rodina do Atlanty. Učila se bojová umění a na střední škole byla členkou plaveckého týmu. Vystudovala University of Georgia, kde získala bakalářský titul z žurnalistiky a vedlejších oborů francouzštiny a italštiny. Také byla členkou sesterstva Alpha Omicron Pi. Před současnou kariérou pracovala jako modelka, barmanka a v oblasti public relations.

Zájmy: Boxování, běhání, turistika, volejbal, jóga, lyžování, softball, tanec a plavání.

Hra:

 • Kmeny: Rarotonga (modrý) → Rarotonga (modrý) → Rarotonga (modrý) → Aitutonga (černý, sloučený kmen)
 • Umístění: 6/20 (36 dní, členka poroty)

Videa:

16. SÉRIE – MICRONESIA

Věk: 25

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: spoluzakladatelka charitativní organizace Knockouts for Girls (společně s dalšími boxery založila tuto neziskovou organizaci, která poskytuje stipendia a hodiny boxování dívkám ze sociálně slabších rodin).

Další informace ze života: Parvati má ráda přírodu a proto už několikrát vyrazila kempovat a procházet americké Národní parky jako třeba Tetons či Yellowstone. Na škole zorganizovala dvouměsíční pěší výlet po Evropě, kde společně se dvěma přáteli navštívila 13 zemí a spala v hostelech, na nádražích, na plážích, či na lavičkách v parcích. Parvati má ráda sushi, volné tepláky, karaoke a se svou matkou Gale trénuje triatlon.

Hra:

 • Kmeny: Malakal (fialový, Favorites) → Airai (oranžový) → Dabu (zelený, sloučený kmen)
 • Umístění: 1/20 (39 dní, vítězka)

Videa:

20. SÉRIE – HEROES VS. VILLAINS

Věk: 26

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Jaký je tvůj osobní úspěch? Mít na mých falešných facebookových účtech tisíce přátel.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Chuck Bass (postava ze seriálu Gossip Girl) a Jeff Probst.

Jaký je tvůj oblíbený moment z předešlé řady? Jedení čokoládového dortu ve vířivce, zatímco to ostatní pozorovali.

Kterého hráče z předchozích řad nejvíce respektuješ? Cirie Fields a Shane Powers.

Kterého hráče z předchozích řad nejméně respektuješ? Ozzyho (je to strašný uplakánek).

Proč ses vrátila do hry? Kvůli lásce k té hře, bejby!

Hra:

 • Kmeny: Villains (červený) → Yin Yang (černý, sloučený kmen)
 • Umístění: 2/20 (39 dní, finalistka)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 36

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: instruktorka jógy, životní koučka a mluvčí

Zájmy: Zveřejňování fotek mého dítěte na Instagramu a rekreační pobyty se cvičením jógy.

Co tě vytáčí? Hlasité oddechování.

Tři slova, která tě vystihují? Přeživší, šampiónka, bohyně.

Kdo tě v životě inspiruje? Jednou jsem na letišti v Atlantě potkala muže, který měl místo nohou dvě protézy. Byl na vozíčku a cestoval s kojencem a batoletem – a neměl s sebou nikoho na pomoc. A usmíval se. Ten muž mi vyrazil dech.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Když Stephanie LaGrossa válela v Palau.

Sleduješ tuto show stále? Sleduji.

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu? Survivor je moje rodina. Můj manžel (John Fincher) hrál v 19. sérii Samoa a když jsem ho viděla v televizi, říkala jsem si, že je roztomilý. Pak jsme se setkali ve skutečném životě na fotbalovém turnaji nadace Grassroot Soccer, který pořádal Ethan Zohn, vítěz Survivor: Africa. A teď spolu máme trosečnické dítě. Vlastně je to docela absurdní.

Jak ti Survivor změnil život? Vyvolal ve mně soupeřivé zvíře a také mi dal příležitost moderovat televizní pořady, cestovat kolem světa jako novinářka a fotit se s nadšenými fanoušky na letištích. Hrála jsem ve třech sériích, než mi bylo 30, a pak jsem zpracovávala své zážitky za posledních 10 let. Myslím, že hlavní důvod, proč teď dokážu pomáhat lidem jako životní koučka a instruktorka jógy, je to, že jsem zažila takové silné životní zkušenosti, jako Survivor, výhra v Survivoru a pak vyrovnávání se s kritikou a slávou z reality show. Vím, jaké to je jít si za nějakým cílem a dát do toho všechno, co člověk má. Vím, jak těžké to je, když vás někdo soudí a myslí si, že na něco nemáte. Vím, jak vám dokáže ublížit zrada a také vím, že se zázraky pořád dějí. Ať už to vypadá jakkoliv, každá překážka se dá překonat.

Co pro tebe znamená být součástí tohoto 20letého televizního odkazu? Jsem natěšená. Myslela jsem, že jsem s tím skončila, ale tahle šance soutěžit s nejlepšími z nejlepších je moc dobrá na to, abych ji odmítla. Hra se změnila. Je rychlejší, komplikovanější a hráči jsou odvážnější. Těším se, až se pustím do této dynamické a zcela nové hry a nakonec ji celou vyhraju.

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozím sériím? Jsem si jistá, že ve mně lidi ihned uvidí terč, stejně jako v sérii Heroes vs. Villains. Tentokrát musím brát v úvahu, že bych hned od začátku mohla být na dně. Také možná budu hrát s lidmi, se kterými mám společnou historii – a možná ne moc dobrou – tak si budu muset vyčistit mysl a brát je jako úplně nové osoby, které potkám poprvé. Chci být agresivnější a záludnější – budu hledat skryté imunity, vypouštět lživé informace, nechat jiné hráče, aby se chopili otěží a připsali si nějaké zásluhy, a také budu hrát na to, že jsem novopečená máma. Rozhodně na tom nejsem fyzicky tak dobře, jako ve svých předchozích sériích, ale mám novou výdrž a výkonnost, protože vím, že dokážu přežít šest měsíců spánkové deprivace a péče o novorozence. Jako matka také s lidmi dokážu navázat úplně nová pouta.

Hra:

 • Kmeny: Sele (modrý) → Sele (modrý)
 • Umístění: 13/20 (16 dní) → 15/20 (35 dní)

Videa:

Zajímavosti:

 • Parvati se nejdříve hlásila do soutěže The Amazing Race, ale nebyla nakonec vybrána. Producenti z CBS si ji ale zapamatovali a nabídli jí poté účast v Survivoru.
 • Parvati a její spoluhráčka Amanda Kimmel si zahrály samy sebe ve filmu z roku 2009 Do hlubiny 2.
 • Parvati se stala moderátorkou upoutávek pro série Survivoru Gabon, Nicaragua a Blood vs. Water.
 • V roce 2010 byla Parvati přidána do Síně slávy Survivoru.
 • Parvati moderovala show Survivor Live After-Show během sérií Caramoan, Blood vs. Water a Cagayan a nahradila tím předešlého soutěžícího Billa Posleyho.
 • V sérii San Juan del Sur se Parvati účastnila názorné ukázky první soutěže o imunitu, která byla předvedena hráčům, aby věděli, co v soutěži dělat.
 • V lednu 2017 se Parvati zasnoubila se svým přítelem Johnem Fincherem, který se účastnil série Samoa. Vzali se v červenci téhož roku. Přesně o rok později se jim narodila dcera.
 • Parvati měla být v sérii Heroes vs. Villains původně v týmu Heroes. Nakonec ale byly na poslední chvíli ona a Candice Woodcock vyměněny.

Rekordy:

 • Parvati je jedním z pěti soutěžících, kteří se na závěrečnou kmenovou radu dostali dvakrát. Dalšími jsou Amanda Kimmel, Russel Hantz, Sandra Diaz-Twine a Rob Mariano. Z toho Sandra, Rob a Parvati vyhráli alespoň jednou. Navíc jsou Sandra a Parvati jedinými hráči, kteří byli při své druhé účasti na závěrečné kmenové radě už předešlými vítězi.
 • Parvati je jedním z šesti vítězů, kteří hráli alespoň třikrát. Dalšími jsou Tyson Apostol, Tina Wesson, Rob Mariano, J.T. Thomas a Sandra Diaz-Twine.
 • Parvati je poslední ženskou vítězkou, která vyhrála ve finálové dvojce a společně s Amandou jsou posledními ženami, které byly ve finálové dvojce.
 • Parvati je druhým soutěžícím, který vyhrál jako navrátilec. Prvním je Sandra Diaz-Twine.
 • Parvati je prvním navrátilcem, který vyhrál v sérií, které se účastnili jak navrátilci, tak i noví hráči. Navíc je jedinou ženou, která takto vyhrála.
 • Parvati je prvním soutěžícím, který zahrál během jedné kmenové rady dvě imunity. Poté to takhle udělal ještě Tai Trang v sérii Game Changers.
 • Parvati je jediným vítězem, který prohrál proti jinému vítězi (Sandra Diaz-Twine).
 • Parvati je jedním ze čtyř soutěžících (dalšími jsou Amanda Kimmel, Russell Hantz a Sandra Diaz-Twine), kteří hráli alespoň třikrát a vyřazeni byli jen jednou. Ona je jediná z nich, která byla vyřazená ve své první sérii.
 • Parvati je jedním ze čtyř hráčů, kteří hráli alespoň třikrát a v každé sérii se dostali do sloučení. Dalšími jsou Amanda Kimmel, Ozzy Lusth a Andrea Boehlke.
 • Parvati se umístila na 6., 1. a 2. místě, což je nejlepší výsledek mezi hráči, co hráli třikrát.

Zdroj: CBS (1, 2, 3, 4), Foto: CBS

Za překlad informací k 40. sérii děkuji ItalianManiac ze stránky Reality-show.eu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SuY

Nejlepsi hračka all the time

16.7.2022 | 3:06:03
S.T.A.L.K.E.R.

Jak já ji od mala nesnášel. Beru ji jako jednu z legend Survivoru, ale to neznamená že ji mám rád. Po 40. řadě ale zvýším hodnocení, protože jako matka hrála přeci jen sympatičtěji.

5.10.2020 | 0:08:27
Levascue

výrazný propad dolů(včetně jejího posledního hlasování…Natalie?, wtf, myslel jsem, že ona dokáže ohodnotit dobrou hru, evidentně ne…)

1.6.2020 | 1:58:32
Lan

Parvati je naprosta jednicka a za tu dobu co jsme ji videli naposled svou hru jeste vylepsila…

19.4.2020 | 11:59:06
matrika16

Nejlepší hráčka. Doufám, že v S40 to dotáhne hodně daleko

27.2.2020 | 9:57:31
Annie2809

Nejlepší hráčka všech dob.

20.2.2020 | 22:59:02
WILLIAM_MOINSPIELD

Jedna z nejlepších hráček, která si často pomáhala flirtováním je nyní v nové pozici jako zadaná máma. Doufám, že se dostane daleko.

20.2.2020 | 18:29:18
anMu

Nikdy jsem ji nemusel, už od Cook Islands. Všichni ostatní z ní byli vždycky odvařený vzhledově i herně. Já jí vždycky viděl jako průměrně vypadající mrchu, která umí fakt dobře flirtovat a oblbovat „prostší“ chlapy. Nic víc.

13.2.2020 | 21:12:07
tominotomino

Nejlepší hráčka všech dob. Zbožňuju ji.

webmaster
12.2.2020 | 17:05:26

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama