Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Patrick Bolton

Patrick Bolton

Soutěžící třicáté páté série, který se živí jako podnikatel. Je členem původního kmene Yawa.

Sezóny 1
2017 - 2017

35. SÉRIE – HEROES VS. HEALERS VS. HUSTLERS

Celé jméno: Patrick Bolton

Kmeny: Yawa (červený, Hustlers)

Umístění: 16/18 (8 dní)

Věk: 24

Bydliště: Auburn, Alabama

Zaměstnání: majitel malého podniku

Zájmy: cestování, lyžování, vodní lyžování, rybaření

Jak se popisuje: vytrvalý, hravý a vděčný

Osobní úspěch: Udržuji náš podnik – Bolt Movers – a taky svůj zdravý rozum v těžkých časech. Vedení nového podniku je vždy stresující, ale moje rodina a přátelé mě dělají silným.

Co ho vytáčí: Nechávání nádobí ve dřezu. Pozdní obdržení platu.

Co ho inspiruje: Mým hrdinou je můj otec. Je tu vždy pro mě a podporuje mě ve všem. Nikdy mě nezklamal. Cením si jeho pohledu na život a toho, co mě a ostatní naučil. Vždy byl pro mě vzorem. Nedostal bych se v životě tam, kde jsem, bez něj. Díky němu jsem takový, jaký jsem. Jsem vděčný Bohu za něj a za svou rodinu.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: omáčka Teryiaki, chipsy Takis a pero a blok

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Joe Anglim. Byl to milý chlap a věděl, jak si udělat ve hře přátele. Když byl zatlačen ke zdi, tak tvrdě bojoval, aby se ve hře udržel. Nikdy nic nevzdával, a já taky ne.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Mojí základní motivací je vyhrát milion dolarů. Jsem podnikatel, a tohle je pracovní cesta.

Proč si myslí, že zvládne hru: Věřím, že vydržím v každé výzvě, která mě čeká. Dokážu vyřešit skládačky, pracovat v týmu, mít strategii a porazit protihráče. Zvládnu i práci v táboře, umím rybařit, postavit přístřeší a založit oheň. Jsem dobrý v navazování vztahů a zajistím, aby mě tým nechtěl vyhodit. Budu pro ně příliš cenný na to, aby mě vyloučili. Ale nesmím zase ukázat toho moc, abych nebyl pro ně hrozbou.

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MasterDirewolf

Nebyl špatný, ale někdo jít musel… On a Simone, Lauren-Ryan-Devon-Ali mi byli sympatiččejší víc. Škoda, že nebyl třeba v SOKO místo Colea, kterého by tady vyhodili hned.

14.12.2017 | 16:13:17
Donsellf

Herně nic moc, ale byla s ním sranda škoda že šel tak brzo.

15.10.2017 | 15:53:12

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama