Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Rick Devens

Rick Devens

Soutěžící třicáté osmé série. Pracuje jako moderátor ranních zpráv. V soutěži je členem původního kmene Manu.

Sezóny 1
2019 - 2019

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Rick Devens

Věk: 33

Bydliště: Macon, Georgia

Zaměstnání: moderátor ranních zpráv

Zájmy: basketbal, turistika a dovádění s dětmi a psy, videohry

Jak se popisuje: zábavný, soucitný, věrný

Osobní úspěch: Mé děti. Avšak jsem také hrdý na to, že jsem jednou přišel se zprávou, že jeden kocour na několik dní uvízl velmi vysoko na stromě, čímž jsem vyburcoval lidi k jeho záchraně. Nebýt mě, zemřel by tam.

Co ho vytáčí: Když lidé neberou zodpovědnost za své činy; lidé, kteří mají potřebu všechno až moc vysvětlovat; čekání ve frontách a lidé, kteří nepoužívají podtácky.

Co ho inspiruje: Můj otec. Je to velmi cílevědomý a oddaný člověk. Absolvoval vojenskou školu West Point a byl v elitní jednotce amerického letectva. Dokáže cokoliv. Kromě něj jsou mými inspiracemi také komik Stephen Colbert a spisovatel Stephen Kings, kteří jsou opravdu vynikající a zábavní.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: knihu Svědectví od Stephena Kinga, LEGO postavičku, fotografii rodiny (včetně psů a koček)

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Cochran, protože to byl stratég. Byl to také ryze milý člověk, avšak přesto tam byl, aby HRÁL.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Protože chci vyhrát. Soutěž sleduji již dlouho a už od střední školy jsem snil, že se stanu Posledním přeživším. Myslím, že na to mám. A samozřejmě mi jde i o ten milion dolarů.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem skaut, díky čemuž mám všechny potřebné dovednosti k přežití. Jsem pracant a dokážu zmírnit napětí v kmeni.

Hra:

  • Kmeny: Manu (modrý) → Lesu (zelený) → Vata (červený, sloučený kmen)
  • Umístění: 15/18 (11 dní) → ?/18 (? dní)

Videa

Zdroj: CBS
Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Vážně mě neohromily ani nepobavily ty jeho komentátorské vtípky (přeci jen nejsme Američani, aby nám to něco říkalo), ale i tak jsem mu přál vítězství. Třeba příště.

9.8.2020 | 22:53:35

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama