Survivor (Kdo přežije) Sarah Lacina

Sarah Lacina

Sarah Lacina

Soutěžící dvacáté osmé a třicáté čtvrté řady, která se živí jako policistka. V soutěži je členkou původních kmenů Aparri a Nuku.

Sezóny 2
2014 - 2017

28. SÉRIE – CAGAYAN

Celé jméno: Sarah Lacina

Kmeny: Aparri (oranžový, Brawn/Síla) → Aparri (oranžový) → Solarrion (černý, spolčený kmen)


Umístění: 11/18 (19 dní, členka poroty)

Věk: 29

Bydliště: Cedar Rapids, Iowa

Zaměstnání: policistka

Zájmy: projížďky na člunu, posilování, golf a bojová umění

Jak se popisuje: vtipná, soutěživá a atletická

Osobní úspěch: Nejvíce jsem pyšná, že jsem úspěšně dokončila vysokou školu během čtyř let.

Co ji vytáčí: Nesnáším, když lidé mlaskají během jídla, dále když mi lidé nechávají hlasové zprávy (zavolám ti zpět, když zrovna nemůžu odpovědět) a ještě mě vytáčejí hloupí lidé.

Co ji inspiruje: Moje matka je prostě úžasná. Je to ten nejméně sobecký člověk, jakého znám. Je pracovitá a velmi podporující. Kdyby nebylo jí, tak bych tady nebyla.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: bible, zubní kartáček, surfovací prkno

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Jsem jedinečná. Kdybych si měla vybrat, tak řeknu Malcolm. Je milý, ale na druhou stranu velmi strategický a vkusný.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Nikdy nejsem spokojená s tím, co udělám. Vždycky zkouším nové věci. Výzva, zkušenost a možnost je uspokojující. A druhým důvodem jsou peníze.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem ze Středozápadu, tvrdě pracuji a nikdy se nezvdávám. Umím lidi motivovat. Rychle se učím a skvěle manipuluji s lidmi.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Mám mozek a schopnosti, abych dominovala této hře. Jsem velice strategická a odhodlaná. Denně vyslýchám lidi a získávám přiznání. Tuhle hru zničím!

Považuje se za člena Beauty, Brawn nebo Brains?: Označila bych se za člena Brains a Brawn. Myslím, že se mi bude dařit ve skládačkách a budu dominovat ve fyzických soutěžích.

Kdo má dle jejího mínění nejlepší šanci na výhru: Myslím, že kombinace všech tří charakteristik (krása, síla, chytrost) zajistí jedinci výhru.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Nuku (modrý) → Tavua (zelený) → Nuku (modrý) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 1/20 (39 dní, vítězka série)

Věk: 32

Bydliště: Marion, Iowa

Jak se změnila od poslední hry: Teď jsem mnohem nemilosrdnější. Nepřišla jsem si hledat nové kamarády a jsem ochotná jít i proti svému vlastnímu slovu.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Jsem velký dříč. Mám skvělou sociální hru. Umím rybařit a lovit. Nejsem líná ani hloupá. A jsem fyzicky zdatná.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Mám pocit, že jsem měla ještě co ukázat. Nejsem moc hrdá na to, jak jsem hrála. Radši jsem dodržela slovo a zůstala loajální, než abych získala ten milión. Tuhle chybu už znovu neudělám.

Čeho nejvíce lituje: Lituju, že jsem se držela svých morálních hodnot. Tohle je Kdo přežije – musíte tu hru prostě hrát!

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Udělám cokoliv, abych vyhrála. Jediný důvod, proč jsem se do soutěže vrátila, je, abych vyhrála ten milión. Nezajímá mě vytvoření přátelství s ostatními hráči a to, co si o mně budou myslet ostatní. Oni se přes to přenesou.

Zdroj: CBS, CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Vítězství jsem ji nepřál. Nesympatická.

22.4.2019 | 13:28:35

Nová série

S39 – Island of the Idols

Premiéra: 25. 9. 2019
Počet soutěžících: 20 + 2 mentoři

PROFIL SÉRIE
SOUTĚŽÍCÍ
UPOUTÁVKA

Oblíbení soutěžící S38

Reklama

Intro S38

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové