Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Sophie Clarke

Sophie Clarke

Soutěžící dvacáté třetí a čtyřicáté série, která aktuálně pracuje ve zdravotním poradenství. Je členkou původních kmenů Upolu a Dakal.

Sezóny 2
2011 - 2020

23. SÉRIE – SOUTH PACIFIC

Celé jméno: Sophie Georgina Clarke

Datum narození: 10. července 1989

Věk: 22

Bydliště: Willsboro, New York

Zaměstnání: studentka medicíny

Zájmy: Vaření, scrabble a četba.

Tři slova, která tě vystihují? Cílevědomá, houževnatá a mazaná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Stala jsem se princeznou plesu na střední škole na našem malém venkově, kde mou maturitní třídu tvořilo 28 lidí.

Co tě vytáčí? Chytré ženy, které ze sebe dělají hlupačky, zejména když na sobě mají tunu šminek a dále lidé, kteří za chladného počasí chodí pomalu.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Jsem skeptická co se týče jmenování někoho, kdo je pro mě inspirací. Ale obdivuji Alberta Schweitzera. Pocházel z bohaté rodiny, ale přesto se rozhodl pro skromný a jednoduchý život. Je to skutečně zanícený a oddaný filantrop.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Vidím v sobě Russellovo odhodlání vyhrát za každou cenu, Stephenovu inteligenci, Stepheniinu soutěživost a Susaninu věrnost charakteru.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Abych vyhrála peníze! Už dlouho se před přáteli vychloubám, jak lehký Survivor je a jak dobrá bych v něm byla. Také bych ráda měla svobodu v tom vybrat si na medicínské škole své zaměření na základě své vášně a ne finanční situace a také, abych mohla rychle splatit své dluhy.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem silná a atletická (hraju fotbal, softball a basketbal) a jsem skvělá lyžařka. Mám certifikát z první pomoci (tzv. Outdoor Emergency Care) a proto se dokáže vypořádat s nečekanými a extrémními situacemi s chladnou hlavou. Jsem vůdce a jsem vždy připravená a natěšená do akce.

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Jsem odolná, chytrá a energická. Lidé mi budou důvěřovat a mít mě rádi i přesto, že by neměli. Některé naštvu, ale na konci je od srdce přesvědčím, aby mi ty peníze dali. Budu si zahrávat s jejich hlavami a překonávat jejich těla. Myslím, že by to opravdu mohlo být snadné.

Hra:

  • Kmeny: Upolu (modrý) → Te Tuna (žlutý, sloučený kmen)
  • Umístění: 1/18 (39 dní, vítězka)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 29

Bydliště: Santa Monica, Kalifornie

Zaměstnání: zdravotní poradkyně

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začala sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

  • Kmeny: Dakal (červený)
  • Umístění: ?/20 (? dní)

Zajímavosti:

  • V roce 2017 Sophie dokončila zdravotnickou školu a stala se doktorkou.
  • V srpnu 2019 se provdala za Roberta Shadyho ve Wilsboro.

Rekordy:

  • Sophie je druhým hráčem, který jako nováček porazil ve finále navrátilce. Prvním byla Danni Boatwright a po ní se to podařilo ještě Denise Stapley. Navíc jsou všechny tři ženy a všechny dostaly šest hlasů od poroty.
  • Sophie je jedním ze tří vítězů, kteří obdrželi hlas na první kmenové radě. Před ní to tak měli Jenna Morasca a Chris Daugherty.
  • Sophie je jediným soutěžícím, kterému se podařilo vyhrát dvě imunity v jednom dni. Jednu vyhrála v normální soutěži a když na kmenové radě vyloučili jednoho soutěžícího, ihned následovala nový výzva o imunitu a další hlasování.

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Levascue

South Pacific ovládla zaslouženě(@anMu – to že se nestavila pitomě do předu dění, jako Couch, neznamená, že je horší, naopak, správný hráč tahá z pozadí za nitky, viz. Natalie White s naivním Russellem) a i ve 40.řadě to měla dobře rozjeté.

7.6.2020 | 10:03:11
anMu

Další chabý vítěz z propadliště dějin, kterého si 99% lidí muselo vygooglit, když jí uviděli v 40. sérii. Vždycky, když jí vidím, tak je mi líto Ozzyho, že mu vyfoukla poslední immunity challenge jinak by konečně vyhrál.

13.2.2020 | 21:50:51

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama