Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 109×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Stephanie Johnson

Stephanie Johnson

Soutěžící třicáté šesté série. Živí se jako instruktorka jógy. V soutěži je členkou původního kmene Malolo.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Stephanie Johnson

Datum narození: 10. září 1982

Věk: 34

Bydliště: Chicago, Illinois

Zaměstnání: instruktorka jógy

Zájmy: Triatlon, běhání, jóga, meditace, horolezectví a turistika, cestování a psaní. A dá se víno považovat za koníček?

Tři slova, která tě vystihují? Divoká, odhodlaná a vášnivá.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Ironman (pozn. jde o jeden z delších triatlonů). Jsem hrdá nejen na to, že jsem proběhla cílovou čáru, ale také na to, že se tomuto sportu věnuji a zároveň jsem i svobodná matka, což je pro mě přednější. Udělalo to ze mě lepšího člověka a změnilo to život mě i mým dětem. Mé závody jsou vždy rodinnou záležitostí a já bych to nedokázala bez mých dvou malých fanoušků. Také jsem hrdá na to, že jsem procestovala hodně zemí pouze sama. Byla jsem na šesti kontinentech a ve 24 zemích. Cestovat sama jen tak s batohem po krajině je mou velkou vášní a naplňuje to mou toulavou duši. Je to velmi dobrodružné, občas i šílené, ale díky tomu jsem získala svou formu.

Co tě vytáčí? Když mi dojde víno.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Bob Scott. Je mu 87 let a je to můj anděl. Potkala jsem ho, když jsem se rozváděla a zároveň to bylo dva týdny od smrti jeho manželky. Ráda si myslím, že jsme se seznámili díky jeho andělské manželce. Po našem seznámení mě krátce učil plavat, protože chtěl abych byla šťastná a dobře stavěná máma pro mé syny. Naučil mě jezdit na triatlonovém kole. Představil mi svět triatlonu, což změnilo můj svět. Vždy soutěží v triatlonu po mém boku. Bob mě naučil, že sport je o zábavě, o schopnostech a o přátelích a abych to mohla dělat celý život jako on, tak si musím udržet takový názor. Každý týden spolu trénujeme a stejně tak spolu soutěžíme.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Rtěnku, špunty do uší a kousek růženínu (můj oblíbený kámen).

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Budu kombinací Parvati (kvůli jejímu srdci a vnitřní síle), Tysona (kvůli jeho sarkasmu), Ozzyho (pro jeho lásku k dobrodružství), Courtney (pro její drzost) a Carolyn (protože je to silná a nelítostná máma).

Proč ses přihlásila do Kdo přežije? Kvůli tomu dobrodružství. Sleduji každou epizodu od té doby, co to před osmnácti lety začalo, a to dobrodružství mě nutí se na to koukat stále dál a každý rok podávat přihlášku. A také kvůli té sociální hře. Chtěla jsem hrát sociální hru už od první série. Od té doby, co jsem v Rusku na vysoké učila angličtinu a byla na Sibiři s bandou různých holek, jsem se ráda učila, jak vycházet s lidmi ve skupině a zjišťovat, co lidi spojuje. Proto také ráda cestuji sólo, protože můžu poznávat nové lidi a navazovat s nimi vztahy ať už jsou jiného vyznání či mají jakoukoliv minulost.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Protože každý den po dobu posledních desíti let jsem se podívala na nálepku na zrcadlo, kde stálo „Přelstít, přežít, přehrát. Kdo přežije“. Vždy jsem věřila, že tento den někdy přijde. Můžu mít, a taky budu mít, všechnu strategii světa. Ale pokud jsem se ze sledování minulých řad, účastnění se vytrvalostních závodů, vychovávání svých dětí, pracování pro finanční korporaci, studování v Ášramu, toho, že jsem podnikatelka a dalších mých dobrodružstvích naučila, je to, že se nic nakonec není takové, jaké to čekáš. Jsem dobrá v přizpůsobování se daným okolnostem, lidem a nepravděpodobným situacím. Plán A se rychle stane plánem C, ale se mnou to vůbec neotřese. Snesu fyzickou i psychickou bolest s úsměvem na tváři. Adaptace. Smysl pro humor. Velké sny. To ztělesňuje, jaká jsem a pro také vyhraji.

Hra:

  • Kmeny: Malolo (oranžový) → Malolo (oranžový)
  • Umístění: 16/20 (14 dní)

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Pane jo, kdo to je? Tu vůbec neznám! Ale moment. Ty kozy! No jo, to je Stephanie. :D :D

28.4.2019 | 21:55:15
SaDiablo

Škoda, že nevydržela delší dobu.

20.4.2018 | 10:56:50

Stav překladu

Epizoda S45E13: Living the Survivor Dream

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama