Survivor (Kdo přežije) Tony Vlachos

Tony Vlachos

Tony Vlachos

Soutěžící dvacáté osmé a třicáté čtvrté řady, který se živí jako policista. V soutěži je členem původních kmenů Aparri a Mana.

Sezóny 2
2014 - 2017

28. SÉRIE – CAGAYAN

Celé jméno: Anthony „Tony“ Vlachos

Kmeny: Aparri (oranžový, Brawn/Síla) → Solana (fialový) → Solarrion (černý, spolčený kmen)


Umístění: 1/18 (39 dní, vítěz série)

Věk: 39

Bydliště: Jersey City, New Jersey

Zaměstnání: policista

Zájmy: jízda na vodním skútru, kulečník, internet

Jak se popisuje: všestranný, chytrý a soutěživý

Osobní úspěch: To, že jsem se stal policistou v Jersey City.

Co ho vytáčí: Kriminálníci, kteří nosí uplé džíny. Dále lidé, kteří se mnou chtějí začít konverzovat zatímco s někým telefonuji. Je to pro ně tak důležité zeptat se „Jak je?“, když s někým telefonuji? Jak neslušné.

Co ho inspiruje: Můj otec, za to, že byl takovým otcem, jakým byl. Byl pro mě velkým vzorem a doufám, že budu stejný ke svým dětem.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: cigarety, kávu a alkohol (pozn. nic z toho nepožívá, ale mohl by to například vyměnit za imunitu)

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Russelu Hantzovi, protože dokážu být stejně tak vychytralý. Dále Boston Robovi, protože dokážu být stejně úlisný.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Hlavním důvodem je milión dolarů. Nejsem zde, abych z té výhry získal třeba jen polovinu. K tomu jsem velký fanda pořadu a rád bych zajistil fanouškům nezapomenutel­nou řadu.

Proč si myslí, že zvládne hru: Adaptuj se a překonej vše. Tohle se učím jako policista a přesně to samé budu dělat na ostrově. Adapatuju se a překonám všechno.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Jako polda jsem ve městě už 12 let. Moje policejní zkušenost mi dává obrovskou výhodu v této hře. Moje výhoda je, že se často necítím být ve své kůži. Takhle žiju svůj život. Co bude pro mě normální, může být pro průměrného soutěžícího velmi stresující.

Považuje se za člena Beauty, Brawn nebo Brains?: To zní jako zapeklitá otázka. Když se na to podíváme, tak jsem krásný člověk s bystrým mozkem a velkými svaly. Podle svého vzhledu bych se asi přiřadil k Brawn. Pro účely Survivoru bych se asi přiřadil k Brains. Možná jsem nebyl ve škole nejchytřejší, ale vždycky jsem byl nejbystřejší.

Kdo má dle jeho mínění nejlepší šanci na výhru: Kdo přežije je jednoznačně všestranná hra. Síla a Krása můžou přivést domů stříbro, ale Chytrost dokáže přivést zlato.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (červený)

Umístění: 19/20 (6 dní)

Věk: 42

Bydliště: Jersey City, NJ

Jak se změnil od poslední hry: Jsem starší a moudřejší. Dělám si srandu. Jsem starší, ale určitě ne moudřejší. V této řadě uvidíte toho samýho chlápka, jakýho jste sledovali v Cagayanu.

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Bohužel, schopnosti, které přináším s sebou do Kdo přežije, ze mě neudělají užitečného člena kmene. Místo toho ze mě udělají velkou hrozbu. Od Cagayanu jsem se nenaučil nic nového, což by se mi v sérii plné návratilců mohlo vymstít. Přál bych si, abych se naučil být tišší a umět hrát nenápadně, ale to se asi nestane. To prostě nemám vrozené.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšný: Na to, že jsem vyhrál.

Čeho nejvíce lituje: Nelituju absolutně ničeho. V Cagayanu jsem všechno dělal za pochodu. Něco bylo založeno na emocích, něco na taktice, ale nic nebylo založeno na zlomyslnosti. Nakonec všechno zapadlo na správné místo a já jsem se stal Posledním trosečníkem.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Když tentokrát všichni hráči znají moji taktiku, je mi jasné, že budu velkou hrozbou. Tím pádem se budu muset ze začátku trochu mírnit, dokud nenastane příležitost zapustit nějaké ty kořeny. Ale jak se znám, určitě se mírnit nebudu a dostanu se do problémů. Snad se mi podaří rychle se přizpůsobit a jít s davem – pokud je u mě vůbec něco takového možné. Samozřejmě si budu držet palce!

Zdroj: CBS, CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Měl si dát větší pozor když hrál podruhé. Škoda, mohl to v pozdějších fázích docela zamíchat.

22.4.2019 | 13:32:35
SaDiablo

Jeden z nejvíc paranoidních hráčů, Joe mi ho teď lehce připomíná. :D

9.11.2017 | 19:08:37

Stav překladu

Epizoda S39E07: I Was Born at Night, But Not Last Night

cz70%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S39

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové