Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 109×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Tony Vlachos

Tony Vlachos

Soutěžící dvacáté osmé a třicáté čtvrté řady, který se živí jako policista. V soutěži je členem původních kmenů Aparri a Mana.

Sezóny 3
2014 - 2020

28. SÉRIE – CAGAYAN

Celé jméno: Anthony Vlachos

Věk: 39

Bydliště: Jersey City, New Jersey

Zaměstnání: policista

Zájmy: Jízda na vodním skútru, kulečník, internet.

Tři slova, která tě vystihují? Všestranný, chytrý a soutěživý.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem se stal policistou v Jersey City.

Co tě vytáčí? Kriminálníci, kteří nosí uplé džíny. Dále lidé, kteří se mnou chtějí začít konverzovat zatímco s někým telefonuji. Je to pro ně tak důležité zeptat se „Jak je?“, když s někým telefonuji? Jak neslušné.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj otec, za to, že byl takovým otcem, jakým byl. Byl pro mě velkým vzorem a doufám, že budu stejný ke svým dětem.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Cigarety, kávu a alkohol (pozn. nic z toho nepožívá, ale mohl by to například vyměnit za imunitu).

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Russelu Hantzovi, protože dokážu být stejně tak vychytralý. Dále Boston Robovi, protože dokážu být stejně úlisný.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Hlavním důvodem je milión dolarů. Nejsem zde, abych z té výhry získal třeba jen polovinu. K tomu jsem velký fanda pořadu a rád bych zajistil fanouškům nezapomenutel­nou řadu.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Adaptuj se a překonej vše. Tohle se učím jako policista a přesně to samé budu dělat na ostrově. Adapatuju se a překonám všechno.

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Jako polda jsem ve městě už 12 let. Moje policejní zkušenost mi dává obrovskou výhodu v této hře. Moje výhoda je, že se často necítím být ve své kůži. Takhle žiju svůj život. Co bude pro mě normální, může být pro průměrného soutěžícího velmi stresující.

Považuješ se za člena Beauty, Brawn nebo Brains? To zní jako zapeklitá otázka. Když se na to podíváme, tak jsem krásný člověk s bystrým mozkem a velkými svaly. Podle svého vzhledu bych se asi přiřadil k Brawn. Pro účely Survivoru bych se asi přiřadil k Brains. Možná jsem nebyl ve škole nejchytřejší, ale vždycky jsem byl nejbystřejší.

Kdo má podle tebe nejlepší šanci na výhru? Survivor je jednoznačně všestranná hra. Síla a Krása můžou přivést domů stříbro, ale Chytrost dokáže přivést zlato.

Hra:

  • Kmeny: Aparri (oranžový, Brawn/Síla) → Solana (fialový) → Solarrion (černý, spolčený kmen)
  • Umístění: 1/18 (39 dní, vítěz série)

Videa:

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Věk: 42

Bydliště: Jersey City, New Jersey

Jak ses změnil od poslední hry? Jsem starší a moudřejší. Dělám si srandu. Jsem starší, ale určitě ne moudřejší. V této řadě uvidíte toho samýho chlápka, jakýho jste sledovali v Cagayanu.

Jaké dovednosti tě učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti ses od posledně naučil? Bohužel, schopnosti, které přináším s sebou do Survivoru, ze mě neudělají užitečného člena kmene. Místo toho ze mě udělají velkou hrozbu. Od Cagayanu jsem se nenaučil nic nového, což by se mi v sérii plné navrátilců mohlo vymstít. Přál bych si, abych se naučil být tišší a umět hrát nenápadně, ale to se asi nestane. To prostě nemám vrozené.

Na co jsi ohledně své minulé série nejvíce pyšný? Na to, že jsem vyhrál.

Čeho nejvíce lituješ? Nelituju absolutně ničeho. V Cagayanu jsem všechno dělal za pochodu. Něco bylo založeno na emocích, něco na taktice, ale nic nebylo založeno na zlomyslnosti. Nakonec všechno zapadlo na správné místo a já jsem se stal Posledním trosečníkem.

Jak odlišně budeš hrát tuhle sérii? Když tentokrát všichni hráči znají moji taktiku, je mi jasné, že budu velkou hrozbou. Tím pádem se budu muset ze začátku trochu mírnit, dokud nenastane příležitost zapustit nějaké ty kořeny. Ale jak se znám, určitě se mírnit nebudu a dostanu se do problémů. Snad se mi podaří rychle se přizpůsobit a jít s davem – pokud je u mě vůbec něco takového možné. Samozřejmě si budu držet palce!

Hra:

  • Kmeny: Mana (červený)
  • Umístění: 19/20 (6 dní)

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk:

Bydliště:

Zaměstnání:

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začal sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

  • Kmeny: Dakal (červený)
  • Umístění: ?/20 (? dní)

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2, 3) Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Levascue

Nejlepší hráč, oficiálně potvrzeno :D

30.5.2020 | 4:26:04
Annie2809

Oh boy, Tony. :D Oblíbenec.

26.3.2020 | 14:53:15
anMu

BLÁZEN. Takový blázen, až se z něj stane genius :D. V Cagayanu jsem fandil jeho soupeři Spencerovi, ale jinak super hráč.

13.2.2020 | 21:54:24
S.T.A.L.K.E.R.

Měl si dát větší pozor když hrál podruhé. Škoda, mohl to v pozdějších fázích docela zamíchat.

22.4.2019 | 13:32:35
SaDiablo

Jeden z nejvíc paranoidních hráčů, Joe mi ho teď lehce připomíná. :D

9.11.2017 | 19:08:37

Stav překladu

Epizoda S45E13: Living the Survivor Dream

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama