The Messengers (Poslové) Rekapitulace epizody Awakening

Rekapitulace epizody Awakening

Rekapitulace epizody Awakening

Premiéru nového seriálu stanice CW máme za sebou. Co bychom o tom mohli říct? Bylo to skutečné Procitnutí?


11 2
20.4.2015

Seriál neodstartoval zrovna nejlíp, téměř 1.2 milionu diváků s ratingem 0,3 je dost bídný výsledek. Stanice navíc jako předskokany nasadila pořad Cedric's Barber Battle o soutěžení mezi kadeřníky a zábavní pořad Whose Line Is It Anyway? ze kterého vychází například naše česká Partička. Vzhledem k pátečnímu vysílání už to stanice víc potopit snad ani nemohla. Přesto však sledovanost během večera stoupala, zvědavci se tedy našli. Uvidíme co následující epizody.

Od prvního traileru ušel seriál velkou cestu. Od skupinky vyvolených ke skupince andělů přes ďábla-pokušitele až k jezdcům apokalypsy. Z ohlasů na premiéru lze zatím vypozorovat dva hlavní body. Zaprvé, že to bylo dost nemastné-neslané. Sice to neoslnilo, ale naštěstí ani neurazilo. Všichni jsou zvědaví, co bude dál. No a zadruhé, že by stanice udělala mnohem lépe, kdyby zahájila dvouhodinovkou. Představování děje a postav bylo poměrně zdlouhavé a chyběla tomu závěrečná akce, která vás navnadí pokračovat. A přesto většina diváků pokračovat chce. ;-)


Všichni hrdinové dostali poměrně slušnou minulost, takže je na čem stavět budoucí děj. Máme tu vědkyni s uneseným synem, televizního kněze, kterému taťka zbouchnul manželku, hledaného uprchlíka s dobrým srdcem, starostlivou matku, zmateného kluka a nakonec i ženskou v kómatu. Mají být ti dobří, ale jak už jsme viděli u Petera, svou cestu si mohou zvolit sami.A nesmíme zapomenout na Muže, jehož záměry se nám teprve vyjeví.

V příštích epizodách by se ale vše mělo zlepšit. Zprvu nás bude čekat zkoumání života Very Buckleyové a pak bychom se mohli dočkat i ostatních postav. Epizod na to mají dost, stejně tak i prostoru k růstu. O co ale konkrétně půjde příště? Všichni se konečně sejdou tváří v tvář a doznají svého údělu. No a Vera před sebou bude mít těžké rozhodnutí. A teď trailer pro zopakování:

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec poselství

O osudu seriálu je rozhodnuto

O osudu seriálu je rozhodnuto

Stanice již s druhou řadou Messengers nebude pokračovat.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Promo postav

Promo postav