The Mindy Project
85/100 - 8×

The Mindy Project

Mindy Lahiri je svérázná gynekoložka, která se snaží najít lásku, ale ne za každou cenu. Balancuje mezi osobním a profesionálním životem obklopená divnými spolupracovníky v malé ordinaci. Svůj život vidí jako romantickou komedii, ve které ona hraje roli Sandry Bullock, Meg Ryan nebo jiných hrdinek.

USA | 2012 | Poslední sezóna
vysílání
6 sezón | FOX, Hulu | 27 minut
žánr
Komedie, Romantický

Danny Castellano

Danny Castellano

Daniel Castellano je ambiciózní mladý gynekolog. Nedávno se rozvedl, když svou ženu načapal s jiným. Je velmi namyšlený a rád si o sobě myslí jen to nejlepší. Je své práci oddaný tak, že pracuje i po sobotách.

2012 -

Daniel „Danny“ Castellano pracuje jako gynekolog v gynekologické praxi Shulman's Women's He­alth Associates, spolu s doktorkou Mindy Lahiri a doktorem Jamesem Reedem.

Danny pochází ze střední třídy. Jeho matka uklízela pokoje, otec od nich odešel, když bylo Dannymu třináct. Má mladšího bratra Richieho. Vystudoval Kolumbijskou univerzitu, kde se specializoval na gynekologii a porodnictví. Po zdárném zakončení rezidentury byl přijat jako parnter do praxe Shulman & Associates.

Nedávno se rozvedl se svou ženou Christinou poté, co ji našel v posteli s jiným.

Jako doktor je disciplinovaný, ambiciózní a má nakročeno k tomu, aby se z něj stal workoholik. Svou práci bere velmi vážně a do ní velmi zapálený a oddaný. Kromě pětidenní pracovní doby slouží i po sobotách, aby ošetřil více pacientů a vydělal si také více peněz. Jako šéf je přiměřene náročný, neočekává od svých podřízených nic méně, než do své práce dává sám.

Danny je upřímný, občas neomalený a drzý. Je také velmi arogantní a nafoukaný. Myslí si o sobě, že je ten nejchytřejší člověk v místnosti. Sám se popisuje jako „bohatý, svobodný heterosexuální muž a nejlepší lékař na oddělení.“ Zastává názor, že osobní život by měl být od toho profesionálního oddělený. Přesto však většinu vztahů udržuje právě na pracovišti a často se zde účastní osobních konverzací.

Rád sleduje baseball, jeho oblíbený tým jsou Mets. Rád se věnuje boxu a učí se hrát na elektrické klávesy.

Foto: FOX, Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama