The Quest
86/100 - 13×

The Quest

Snad každý někdy snil o tom, že se stane válečníkem nebo kouzelníkem ve smyšleném světě fantasy. Že spolu se svými druhy bude pobíjet skřety, prohledávat temná zákoutí podzemí, lovit draky nebo žít pospolu s elfy či trpaslíky. Dvanáct soutěžících reality show The Quest dostane šanci. Utkají se totiž ve velkém televizním larpu ve světě Everealm, který pro ně připravili producenti Pána prstenů a reality show Amazing Race.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut

S01E09: Escape From Rana Village

S01E09: Escape From Rana Village

Sázky dosáhnou nové výšky v „Útěku z vesnice Rana“, když jsou Paladinové zajati.

cz sk
13.9.2014
40 minut

Musí jednat rychle, aby se zachránili sami a královna (Susanne Gschwendtner). Nakonec, jen jeden je v bezpečí před osudy, což vede k jejich nejvíce emocionálnímu vyhnanství. Závěrečná epizoda začíná pouhými třemi Paladiny a rostoucí sílou Verloxovy (Douglas Tait). Poslední výzva staví Paladiny do náročného testu. Po vyčerpávající soutěži je úkol dokončen a objevil se „One True Hero“. Oslava je krátkotrvající a naše práce „Hrdiny“ není dokončena – musí být poražen Verox.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů