The Time Traveler's Wife (Zakletý v čase)
88/100 - 17×

The Time Traveler's Wife(Zakletý v čase)

Milostný příběh, který navazuje na manželství Clare a Henryho, jež komplikuje cestování v čase.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Romantický
hrají
Rose Leslie (Clare Abshire), Theo James (Henry DeTamble), Natasha Lopez (Charisse), Desmin Borges (Gomez)

Postavy

 • Henry DeTamble

  Henry DeTamble

  Od svých 8 let byl Henry cestovatel v čase. Není to superschopnost, je to něco, u čeho si nemůže pomoct. Někdy, když je Henry ve stresu nebo se obává – a někdy zcela bez důvodu – ztratí kontrolu nad současným okamžikem a upadne nahý do minulosti nebo budoucnosti. Jeho život je horská dráha neustálého nebezpečí a přežití. Až jednoho dne v knihovně, kde pracuje, potká krásnou zrzku. Jmenuje se Clare, a přestože ji nikdy předtím neviděl, tvrdí, že ho zná celý život. Konečně mu jeho kletba dala něco dobrého a Clare a Henry se chystají prožít čas svého života.

  Sezóny 1
  2022 -
 • Clare Abshire

  Clare Abshire

  Od svých 6 let má Clare imaginárního přítele: laskavého a vtipného muže, někdy starého, někdy mladého, který se objeví v lese za jejím domem a vypráví jí příběhy z budoucnosti. Návštěvy tajemného Henryho jsou světlými body jejího dětství. Jak roky plynou a ona roste v krásnou mladou ženu, začíná si uvědomovat, že její přítel není imaginární – je to cestovatel časem, který přichází z budoucnosti. A není jen tak z nějaké staré budoucnosti, je z její budoucnosti.

  Sezóny 1
  2022 -
 • Gomez

  Gomez

  Je to jeden z Clařiných nejlepších přátel, který je do ni také tajně zamilovaný. Přesto se mu podařilo toto tajemství poctivě udržet. V průběhu let se navzdory všemu stává Henryho nejlepším přítelem a mnohokrát i jeho zachráncem.

  Sezóny 1
  2022 -
 • Charisse

  Charisse

  Clařina nejbližší důvěrnice a její spolubydlící – a také Gomezovou trpělivou přítelkyní. Když na scénu přichází tajemný Henry, Charisse je odhodlaná přijít na kloub tomu, kým skutečně je.

  Sezóny 1
  2022 -

Nepřehlédněte

Rose Leslie a další herci se budou podílet na seriálu Zakletý v čase

Rose Leslie a další herci se budou podílet na seriálu Zakletý v čase

Přestože knižní předloha The Time Traveler's Wife byla už jednou zpracovaná do filmové podoby v roce 2009, HBO a Warnes Bros. se spojili, aby nám přinesli seriálové podání. Produkce začala a máme pro vás první fotografii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama