The Watch
58/100 - 16×

The Watch

Skupina ztracených existencí v sobě musí objevit odvahu a zachránit svět. V seriálu se objevují trolové, vlkodlaci a kouzelníci, kteří stojí proti zlu, jenž chce vzkřísit draka, který by zničil vše živé.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | BBC America | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller

The Watch - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ArchAngel

Vynikající, naprosto stylové bohužel produkční peklo :) druhá série by ale být měla.

13.1.2024 | 23:16:53
Gobriam

Pro toho kdo nečetl nebo neslyšel Kantůrkovi audioknihy to může být celkem dobré. Ale pro toho kdo zná Elániovi příběhy knihu po knize je to za trest. Takhle zku..... práci Mistra Pratchetta to je katastrofa. Takhle zmatlat dohromady všech 9 knih o Elániovi by se ještě dalo skousnout ale to že se chová jako Nobi Nobelhoch to je strašné. A Vetinari jako ženská to je trochu silný kafe i na mě. Celkově postavy vůbec neodpovídají knihám. Je to brak.

12.9.2021 | 19:12:57
Tefal

Strašné. Při pátém dílu jsem to vypnul. Málo co nedkoukám, ale tohle je děs běs.

26.6.2021 | 17:34:29
nekdo4

Horší to snad být nemohlo, s knihami ze Zeměplochy to má společné snad jen jména postav. Skoro militantní loby šílených hnutí za rovnoprávnost všeho dokázaly změnit skoro vše k nepoznání a vrcholem je Lord Havelock Vetinari, ze kterého zde udělali nudnou ženu. Asi jim nedošlo, že je to Lord a ne Lady. Chápu, že Jerremy Irons ani Charles Dance by jim v tom nehráli a asi ani oni by už dnes nebyli příliš vhodní, ale mohli najít někoho alespoň trochu podobného (možná by i stačilo aby to byl muž). Chudák Terry Pratchett se musí v hrobě otáčet jak vrtule. Přitom dle již existujcích adaptací románů ze Zeměplochy je zřejmé, že se to dá udělat i dobře. A co je to za Smrťe, to je nějakej jawa, co si odkočil ze Starwars? 20% je jen proto, že tu nejde dát odpad !!!

1.5.2021 | 12:59:40
linhe

Byla jsem mile překvapená. Líbí se mi nenucený a nečekaný humor. Trochu mě zklamalo prostředí, které místy není tak úplně fantasy/sci-fi. Četla jsem pár knih o Hlídce a nějakou představu o Pratchettových postavách mám, a tak mě vždycky překvapí, když na obrazovce je postava úplně jiná, než v knize, ale líbí se mi to. Tvůrci jsou nápadití. Úsměvné jsou také probliky neonového nápisu na domu Hlídky. Do další série doufám méně zpěvu a více detektivní akce.

3.4.2021 | 15:29:20
Rik

Je to trochu punk, fantasy a Pratchett, rozhodně však nejde o adaptaci! Jen volnou inspiraci, jak tvrdí samotní tvůrci. Bohužel tuto směsku nápadů ukočírovat není snadné, takže místy děj působí jako „dům po výbuchu“. Místy však seriál ukazuje potenciál a vizuálně si nelze na nic stěžovat. Takže po 6ti epizodách good.

8.2.2021 | 16:54:52
Orchoose

U mne se vyvinula schopnost poznat odpad podle plagatu.

1.2.2021 | 14:05:44
Chvist

Teda nikdy jsem hodnocení nepsal, ale protože knihy mam rád tak jsem ani nedokoukal první díl. Tady musim napsat hrozný. Jestli znáte knihy tak ani nekoukejte. postavy zde jsou, ale vše překrouceno. Jak se objevil Karotka – byl povolán do Hlídky z hor, Angua, Navážka a tak… A lord Vetinari je žena. Těch pár filmů – jako třeba Otec prasátek – jsou mnohem lepší a drží se předlohy mnohem víc. Tohle je předlohou jen inspirováno dle mě. Vzalo si to postavy, trochu z příběhu a dělá si to se vším co chce. A to je velká škoda. Protože jim to nejde. Ani to neni moc vtipný… Možná pokud jste nečetli knihy tak se vám tam třeba něco zalíbí, ale pokud jste je četli tak je to bohužel odpad. A to jsem se na to těšil…

25.1.2021 | 19:12:35
TeronGorefiend

„Jé tó sračka sračka sračka sračka sračka…“

10.1.2021 | 18:48:06

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů