The Watcher
88/100 - 17×

The Watcher

Příběh motivovaný skutečnými událostmi se zaměřuje na manželský pár, který se přestěhuje do vysněného domova. Jejich idylku však ohrožují děsivé dopisy od stalkera, který se podepisuje The Watcher.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní

Ryan Murphy dobývá Netflix svou další novinkou

Ryan Murphy dobývá Netflix svou další novinkou

Vypadá to, že Ryan Murphy má zaděláno na další hit. Po úspěšném seriálu Monster, který se zaměřoval na sériového vraha Jeffreyho Dahmera, se zdá, že Ryan bude mít na svém kontě druhý hit.

7 0
20.10.2022

Novinka The Watcher má dobře našlápnuto, aby se probojovala mezi nejsledovanější seriály na Netflixu. Během prvních pěti dnů seriál nasbíral 125 milionů zhlédnutých hodin. Pokud si seriál udrží své úvodní tempo, tak by na jeho kontě po osmadvaceti dnech mohlo být okolo 700 milionů hodin, čímž by vlastně seriál předstihl Bridgertonovi a usadil se na pátém místě. To by byla další rána pro Shondu Rhimes, která prozatím Murphyho svými úspěchy výrazně převyšovala.

Seriál Monster byl od samého začátku ještě úspěšnější. Během prvních pěti dní seriál nasbíral 196,2 milionů hodin a aktuálně má na svém kontě 824,15 milionů hodin, což ze seriálu dělá třetí nejsledovanější seriál na Netflixu.

The Watcher sleduje rodinu Brannockových, kteří si koupí nový dům, kde si chtějí plnit svůj sen. Jenomže jim začnou chodit dopisy od někoho, kde se podepisuje The Watcher. Jejich sen se tak změní v učiněné peklo.

(Bude The Watcher novým hitem Netflixu? Foto: Netflix)

Murphymu příští rok končí smlouva s Netflixem a podobné úspěchy mu samozřejmě hrají do karet. Producent aktuálně pracuje ještě na několika projektech. Aktuálně se můžeme těšit na seriál o Marlene Dietrichové, na antalogii Consent a dvě minisérie Chorus Line, Outfielder.

Jak se vám novinka The Watcher líbí?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama