Truth Be Told
85/100 - 4×

Truth Be Told

Žijí vedle sebe, schází se a jsou přátelé. Tyhle dva páry jen tak něco nerozdělí. Rozdílnosti jsou naopak to, o čem si rádi povídají. Dokáží zdrbnout úplně cokoliv: sex, národnost cizích lidí i fakt, že jejich nová chůva je nejspíš pornoherečka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 30 minut
žánr
Komedie

S01E09: The Tell-tale Tacos

S01E09: The Tell-tale Tacos

Když Russell a Angie nesedí na svém oblíbeném rybím taco kloubu, gang dospěl k závěru, že restaurace může být diskriminační.

cz sk
25.12.2015
30 minut

Mitch dychtivě přistoupí a udělá obrovskou scénu, vyzve majitele, aby před jeho přeplněnou restaurací přivolal své zoufalství a získal chválu svého nejlepšího přítele Russella. Když si však Mitch později všimne znamení „Celá strana musí být přítomna“, snaží se Russellovi vyčistit cestu. Mezitím Tracy zjistí, že její dcera Sadie byla ve škole zapojena do šikany a je odhodlána pomoci její dceři překonat tento problém. Když Angie zjistí, že Tracyho perspektiva šikany je zastíněna vlastními středoškolskými zkušenostmi, pomáhá Tracy skrze ně pracovat s pomocí Tracyho asistentky Lindy.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama